Çatlatma iğnesinden sonra hiçbir belirti hissetmemek normal mi

Canm benm suan 13. Günüm bekliyorum yarın test yapmayı düşünüyorum hayırlısı olsun insallah önümüzde ki ay bebeğin seninle olur
Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun umarım sen gebe kalırsın allah sana kısmet etsin inşallah benim bu ay ilkkez yumurta takibi ve geliştirme sürecine giricem yani ilkkez tedavi olacam klomen veya femara ya başlatır umarım ise yarar. Önümüzdeki ay bende gebis olurum

İnsallah canım doktoruna letu veya femara vermesini söyle eğer çok yan etki yapmayacaksa çünkü ben klomen kullandım 2 ay işe yaramadı ve bende kist yaptı bu sefer onun tedavi sürecine girdim çok şükür adetle attım bilgin olsun

Femara ve letu yan etkisi çokmu klomeninmi çok

Aslında kişiden kişiye değişiyor bende klomen kist yaptı bu ay letu kullandım doktorum femarayla letunun aynı olduğunu söyledi klomenin ise bana iyi gelmediğini söyledi
Merhaba canım doktor kontrolüne gittim prolaktimim düşmüş ve bana 5 gün günde iki adet femara kullan dedi bittikten 5 gün sonra yani adetin 12 gunu gel dedi sen ne yaptım sonucun belli oldumu umarım hamilesindir onsallah

Canım bugün 14. Günüm erken gebelik testi yaptım maalesef negatif adet bekliyorum insallah femara iyi gelir sana bn letu kullanıyordum öncesinde klomen belli ki bu ay da tutmadı bir ay da femara deneyecem sonrası Allah büyük tüp bebek yolu gözüküyor

Umarım gerek kalmaz hamilesindir inşallah anlayamadım bende hiç birşey yok ve olmuyor demekki herşeyin bir zamanı var belkide çok sartlandiriyoruz kendimizi diye olmuyor anlamadim bu ay salacam insallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…