Çatlatma iğnesinden sonra hiçbir belirti hissetmemek normal mi

zehri123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
5
1
27
Salı günü çatlatma iğnesi oldum bugün 3. gün Ama bakıyorum arkadaşların yazdıklarına kimisi çok şiddetli kasık ağrım oldu diyor Kimisi sancı çekiyorum diyor Kimisi Akıntım oldu diye ama ben 3 gün oldu hiçbirini hissedemiyorum daha hiçbir belirtim Yok ya Sanki hiç vurulmamış gibiyim acaba tesir etmediği için mi böyle. Ya da böyle Hiçbir belirti hissetmediği halde hamile kalan oldu mu

Arada gelen bir sızı var bende de varla yok arası bi azcık akıntı bende cumartesi günü oldum iğneyi beklemedeyim inşallah gönlünüzce olsun

Kişiden kişiye değişiyor canım benimde iğneden 1 haftadan sonra çıktı belirtilerim 3-4 gün ağrım falan oldu sonra geçiyor .

Sonuc ne oldu acaba

Hiç umudum yok 9 güne kadar testim pozitifti çok haksızlığın vardı 2 gündür yapmadım test iğnenin etkisi 12 14 güne kadar sürüyor diyorlar

Merhabalar benimde bugün iğne gününü saymazsak 11. Gün testim negatif pozitife dönecek mi bakıcam siz ne yaptınız
Bugün iğnenin 12 gunu iğne günü saymasam 11 test yaptım pozitif cikti ama hala igne etkisimi bilmiyorum umarim degildir

Eklentiler

• IMG-20240624-WA0007.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 39
Normalde daha net kamerada tam belli degil
Ayy çizgi görüyorumm ben umarım hailesinizdir, bende bu sabah tekrar test yaptım o kadar silik bir çizgi gördüm ki kamerada gözükmüyor nerdeyse ama ilk defa çizgi gördüm yaptığım testlerde umarım hamileyizdir

Eklentiler

• IMG_2870.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 40
Bu arada benim aşırı belirtilerim var kaşık ağrım var, 2 gecedir uyumakta zorlanıyorum alt karnım çekiliyor sanki otururken rahat oturamıyorum ara ara bel ağrım giriyor dün bayılacak gibi oldum , karnım şiş umarım hamileliktendir

Inşallah sizde bende hamileyizdir benim belirtim göğüs ağrısı var sağ kasigimdaydi yumurtam o ara ara sancılanıyor ama işte belirtilerim çok değil ve akintimhiç yok öyle diyorlar ya gebelik belirtilerinden akinti oluyor hiç yok bende bide bugün test yaptım çok zor görünen bir çizgi var mi yokmu anlamadim açıkçası bugün iğne hariç 12 günüm cumaya randevum var bekleyeceğim umarım adet olmayız hayirlisiyla

Allah gönlünüze gore versin test yaptınızmı.

Evet çok hafif gördüm ben inşallah anlamadim bende iğnenin etkisi geçmedi dün 11 günüm tam çıkıyordu belliydi bugün 12 çok çok zorlayınca görünen bir cizgi

Evet çok hafif gördüm ben inşallah anlamadim bende iğnenin etkisi geçmedi dün 11 günüm tam çıkıyordu belliydi bugün 12 çok çok zorlayınca görünen bir cizgi
Bende yarın bir daha yapıcam bakalım koyulaşacak mı benimde hiç akıntım yok normalde olurdu ama kesildi 5 6 gün önce dün gece göğüslerim biraz acımaya başladı çok hafif sızı var , bakalım ne olacak umarım pozitifizdiiiirr

Inşallah pozitiftir ya allah ikimize kismet etsin banada haber verirmisin bende yarın bitane daha test yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…