Çatlatma iğnesinden sonra hiçbir belirti hissetmemek normal mi

Kızlar merhaba benim iğnenin 11.günü henüz test yapmadım ilk çatlatma iğnesi olduğumda çok belirti yaşadım ama bu sefer öyle olmadı sadece yaklaşık 4 gündür yoğun şekilde beyaz akıntım var kremsi gibi ama aşırı bi akıntı sizce neden benm gibi bu durumu yaşayan var mı ?

Ben iğnenin 11 gunu test yaptım silik çizgi cıktı 12 gün yani bugün yaptım daha silik anlamadim iğnenin etkisi gectimi geçmedi mi benimde kafam allak pullak istersen sende bir test yap iğnenin etkisi geçmiş mi ona bakarsın ben yarin 13 bidaha sabah erken gebelik testi yaparım umarım pozitiftir

Allah isteyen herkese nasip etsin insallah

İnsallah pozitif görürsün canm peki sende belirti var mı akıntı gibi

İnsallah pozitif görürsün canm peki sende belirti var mı akıntı gibi
Teşekkür ederim inşallah isteyen herkese nasip olur akintim hiç yok bende oyuzden umutsuzum gebelik belirtilerinden en cook akinti var hep iyle söylerler oyuzden umudumu kestim yinede allah bilir tabi. Senin varmis inşallah bebeğin seninledir

Amin insallah Allah isteyen herkese nasip etsin umutsuz olmayalım insallah bebeğimiz bizimledir Protestan kullanıyorum belki de ondan çok akıntım oluyo bilemiyorum

Amin insallah Allah isteyen herkese nasip etsin umutsuz olmayalım insallah bebeğimiz bizimledir Protestan kullanıyorum belki de ondan çok akıntım oluyo bilemiyorum
Nezaman test yapmayı düşünüyorsun yarın 12 günün istersen erken gebelikle dene

Kızlar valla ben ettim siz etmeyin test falan yapmayın. 10. Gün pozitif gördüm. Dün 11. Gündü regl oldum.

Korkuyorum acıkcası adetime 6 gün var dayanabilirsem bekleyecem insallah bu Sefer olur 2 yıldan fazladır deniyorum olmuyo maalesef
Inşallah olur canım aynı durumdayız ben 1 buçuk yılı geçti olmuyor. Sadece 1 kez oldu oda düşük oldu. Çok takıyorum bende belkide ondan olmuyor diye düşünüyorum. Görünürde bir problemde yok eşimde baktirdi ondan da çıkmadı bisey sadece süt hormonum yüksek cıktı prolaktin okadar allah kısa za.anda nasip eder umarim

Kızlar valla ben ettim siz etmeyin test falan yapmayın. 10. Gün pozitif gördüm. Dün 11. Gündü regl oldum.
Haklisin ama işte insan dayanamıyor ben 11 gün yaptım pozi5if 12 gün bugün önceki günden daha silik ama yine çizgi hafifte olsa var
Ay çok ilginç ya valla ben 11 gün pozitif 12 gün daha silik çizgi önceki günden yarın 13 yani nezaman geciyorkibu iğne etkisi anlamadim gitti

Benm de durumum aynı herşey karşılıklı çok iyi çıktı temiz yani ama maalesef hiç gebelik oluşmadı eğer yine olmazsa tüp bebek düşünüyorum allahım tez zamanda nasip eder insallah

Benm de durumum aynı herşey karşılıklı çok iyi çıktı temiz yani ama maalesef hiç gebelik oluşmadı eğer yine olmazsa tüp bebek düşünüyorum allahım tez zamanda nasip eder insallah
Ben hiç tedavi olamadım daha şuana kadar olur diyordum acele etmemeye çalıyordum. Ilkkes geçen ay doktora gittim prolaktin hormonunun yüksek olduğunu gördüm tahlil falan yaptırdık yumurta gelistirme tedavisi bu ay yapacağım ki umarım gerek kalmaz inşallah ben sadece catlatma ignesi oldum
Onuda doktora ben sundum acaba çatlamıyormu dedim iğne istedim öyle yaptı.

Anladım belki de prolaktin hormonun yüksek diye olmadı insallaj bu ay olumlu sonuç alırsın canm

Kızlar 13.gün ve sonrasında pozitifken negatife dönen oldu mu aranızda ya da duyduğunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…