çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok şükür darısı bana bu Akşama
Canim zeynep 11 ocakta igne yapti ve dun pozitifi gordu sende 13 ocakta ignen uzerine 2 gun ekle yarin dogru sonuc olur diye dusunuyorum hadi insallah bebegin seninle olur insallah

canım gerçekmi ama zeynep zümra ilk idrarda görmüş benim idrar negatifki onda idrarda görünce kan tahlili yaptırdı demi.
bilmiyorum ama inş. bakalım hayırlısı olsun zeynep için çok sevindim.
Canim zeynep senden 2 gun once igne yapmis sende sali carsamba kanda baktir diyorum zeynep cuma negatif gordu pazar sabahi pozitif gordu yani cok ihtimaller var hayirlisu olsun

canım iğne 12 ocak benim
Himm yarin yaptir derim zeynep 11 ocak igne cuma teste negatif dedi bende gec dollenmis olabilir dedim 3 yum vardi tekrar test yapti pazar sabahi pozitifi gordu sende gorursun insallahhhhhh

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:Arkadaşlar :) 13. Gün ve çift çizgiyi gördüm hala inanamıyorum :) masallah... İnş iğne etkisi değildir :) ama cuma yaptım tertemiz tek cizgiydi[/QUOT
canım bu akşam kanda ÇIKMAZ MI
bence kanda bugün görürsün canım saten iğne ile birlikte sayınca 14 günün oluyor iğne olduğun günü saymazsak 13 günün zeynep 13 gün idrarda 14 kanda gördü önce kana geçtiği için sen bugün kanda görürsün inş. hayırlı haberlerini alacağız canım

bence kanda bugün görürsün canım saten iğne ile birlikte sayınca 14 günün oluyor iğne olduğun günü saymazsak 13 günün zeynep 13 gün idrarda 14 kanda gördü önce kana geçtiği için sen bugün kanda görürsün inş. hayırlı haberlerini alacağız canım
İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH

Canim zeynep 11 gun igne 24 ocak pazar sabah test pozitif yarende aksam degilde sabah yapsa daha iyi sonuc alir cunki yaren pozitif gordum demedi yinede kendi bilir sadece aksam yerine sabah vercek kan insallah bebegimiz bizimledir

canım bu akşam kanda ÇIKMAZ MI
Canim ben ihtimalleri soyluyorum 25 ocak bugun sen 12 ocaj ignen oldu bugun 13 gunu ignenin testin pozifmiydi o zaman kanda baktir yok negatifse yarin baktir derim zeynep 14 .gununde kanda baktirdi seninle olsun bebegin insallahhh duam seninle ve herkeze dua ediyirum.. amin

Canim ben ihtimalleri soyluyorum 25 ocak bugun sen 12 ocaj ignen oldu bugun 13 gunu ignenin testin pozifmiydi o zaman kanda baktir yok negatifse yarin baktir derim zeynep 14 .gununde kanda baktirdi seninle olsun bebegin insallahhh duam seninle ve herkeze dua ediyirum.. amin
Canım erken gebelik testiyle hayali çizgi çıktı benim Bulunduğum yer gittiğim hastaneye çok uzak bugün bir iş sebebiyle şehir merkezine gidecem gitmişken de test yaptıralım dedim yarına gidemem çünkü büyük ihtimal negatif çıkarsa yok demektir CNm

Canım erken gebelik testiyle hayali çizgi çıktı benim Bulunduğum yer gittiğim hastaneye çok uzak bugün bir iş sebebiyle şehir merkezine gidecem gitmişken de test yaptıralım dedim yarına gidemem çünkü büyük ihtimal negatif çıkarsa yok demektir CNm
Hayeli bile ciksa guzel birsey insallah cikar canim pozitifffffff gorursun rabbim duysun sesiniii

Zeynep hayırlı ugurlu olsun canım.rabbim tamamına erdirsin inş.sag salim kucagına alırsın inşallah.darısı bizlere
Sende poxitif gordun canim sende yarin ver guzel haberi ignen 12 ocaktami oldu canim yarin 14 .gun iyi sonuc verir yanitmaz insallah

slm yazıların hepsini okudum ben de 12 ocakta çatlama iğnesi oldum beklemedeyim yumurtam iki taneydi biri 17 biri 21 ilk çatlama iğnem test yapmaya korkuyorum adetim geçen ay 28indeydi fakat adetlerim pek düzenli değil bu ay için emin değilm

inş pozitifi hep birlikte görürüz canım inş sevinç çığlıklarını atarsın haberlerini bekliyoruz.

X