çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

sakvsr sakvsr canım sen ne zaman igne olmustun ve adet günün ne zaman.belkş daha öncr belirtmişsindir ama kaçırdım galiba
12 ocak iğne tarihim adet tarihim 25-26 ocak ama olmadım hala bide kan verdim geçen hafta salı 7 idi cuma 2.72 bugün 0.282 ama doktorum beklememi söylüyo bende bikaç kere idrardada bakmıştım hep ikinci çizgi silik çıktı onun dışında kanama olmadan değer düşmez dedi kafam çok karıştı ama bekliyorum bakalım

Kızlar selam bi sorum var bilen yazabilir mi...yumurtlama doneminin belirtilerinden biride sumuksu beyaz yapiskan akinti yaa..bu akinti yumurtanin varligina mi isaret yoksa catlamis yada çatlicak oldugun mi :))

12 ocak iğne tarihim adet tarihim 25-26 ocak ama olmadım hala bide kan verdim geçen hafta salı 7 idi cuma 2.72 bugün 0.282 ama doktorum beklememi söylüyo bende bikaç kere idrardada bakmıştım hep ikinci çizgi silik çıktı onun dışında kanama olmadan değer düşmez dedi kafam çok karıştı ama bekliyorum bakalım
Kimyasal gebelkte olablr :/

Size tecrubelerimden yazmak istiyorum moralinizi asla bozmayın ilk gebeliğim kanda 100du pozitf dediler ama idrar da cıkmadı bikaç gun bekledm erken genelk testi yaptm cıkmdı bikaç gun sonra yaptm anca o zaman belli oldu idrar testlerine erkende olsa guvenmeyin gec dollenme varmış cunku sonuclarım guzeldi ama kurtaj olmak zorunda kaldım bebek gorunmedi kese vardı sadece bide o acıdan bakın kurtaj o kdar kotu bişey ki o kdar canı acıyo ki insanın cok agldm gunlerce allahtan hayrlısını isteyn boyle olmak daha zor inş rabbm nasip etcek bize bebişlerimizi
Ben de kürtaj oldum ama sizin Can'ınızı yakan şey manevi hislerdi değil mi ? Yoksa kürtaj anı da acı hissettiniz mi

Ayy hadi ya canım.gercekten üzüldüm.kendi kendime diyodum allahım yaren hamileuse bende hamileyim.o yüzden inan çok üzüldüm.hakkımızı hayırlıso olsun.herşeyde bi hayır vardır

X