çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

slm yazıların hepsini okudum ben de 12 ocakta çatlama iğnesi oldum beklemedeyim yumurtam iki taneydi biri 17 biri 21 ilk çatlama iğnem test yapmaya korkuyorum adetim geçen ay 28indeydi fakat adetlerim pek düzenli değil bu ay için emin değilm
Canim yarin kanda baktir saglik ocagina git sabah insallah bebegin seninledir 14 . gun oluyor yarin ignene yanitmaz canim insallah bebegin seninledir

Benimde son gebeliğim kürtajla sonuçlandı onun üzerine hamile kalamadım ki ben 2 gebelik geçirdim ikisinde de korunmayı Bıraktığım ilk ay hamile kaldım ama kürtajdan 8 ay geçti hala bişey yok senin kaç ay geçti kürtajından
5. Ayıma gircem bnde ilk 1 ay ilşki yasak demşti doktorum

kızlar bişi sorcam benim yumurtalarım sağımdaydı fakat yumurtalar çatladıktan sonra sol tarafımda batma oldubi kaç gün benim gibi olan var mı
İki tarafta oluyor kasik batmasi degisiyor ne zaman ignen yapildi

keşke ya keşke ama işte ben yarın sabahtan ilk idrarla bida test yapcam yarında olmazsa artık adeti beklicem moralsiz moralsiz gezerim 5 gün
inş. ama olmuyor canım ne zamandır bunun hayalini kuruyorum.

daha 5 gün varken çıkcağınımı sanıyon deli millet 2 gün kala öğreniyo kimisi aynı gün yapıo çok silik çıkıo ümitsizlikk yok

daha 5 gün varken çıkcağınımı sanıyon deli millet 2 gün kala öğreniyo kimisi aynı gün yapıo çok silik çıkıo ümitsizlikk yok
gerçekten demi hemen ümitsizliğe kapıldım saten kendime geldim ya meleğim benimleyse onuda üzmüş olurum üzülmek yok beklicem inş hepimiz bu ay güzel haberler veririz aminnnnn

kızlar bişi sorcam benim yumurtalarım sağımdaydı fakat yumurtalar çatladıktan sonra sol tarafımda batma oldubi kaç gün benim gibi olan var mı
İki tarafta oluyor kasik batmasi degisiyor ne zaman ignen yapildi
Ben 13

Ben 13 ocakta oldum canım ignemi
Hadi yarin yaptir kanda baktirrr cikar 13-14 gunlerde kesin cikiyor

gerçekten demi hemen ümitsizliğe kapıldım saten kendime geldim ya meleğim benimleyse onuda üzmüş olurum üzülmek yok beklicem inş hepimiz bu ay güzel haberler veririz aminnnnn

ha şöle ya yoksa da yok bunada sıkınt yapma sıkınt yapp gelecek olanada engel olma bnm bu 4. ayım belki benden fazla deniyosundr ben düşüğüm olunca harap ettm kendmi hala üzülüyom ilk denemedede olmayınca ağlamıştm ama ağlayınca gelmiyoki rabbm vercekse verr bizim ağlamamıza vermezk mutlaka bizim için bi beklettiği güzellik vardr cnm dua bol bol :)

Bugun igneden sonra 12. gunumdu test negatif.. ayy cildircam yaa erken mi dersiniz kizlar vardirda cikmama ihtimali olur mu
Canim 13-14 gunlerde kanda baktir kesin sonuc cikar insallah bebegin seninledir

Ikra meyra Ikra meyra canım sen bu konuda baya bilgi sahibisin sanırım.o yuzden sorum olacaktı sana.13 ocakta igne oldum.21-22-23 silik cıktı.hatta o fotoyuda atmıştım buraya.yani hayalet filan deil.az daha belirgindi.fakat 24-25 yaptıgım testler bugun attıgım foto gibiydi.carşamba kan vericem acıkcası cok umutlu deilim.acaba ignenin etkisimi dewam ediyo(ki muhtemelen öyle sanırım)

X