çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bu arada kızlar belki sacma gelecek ama ben üç defadır ucuzlukcuda satılan testlerden alıp yapıyorum.freely diye bi marka.üçbucukcularda 1 liraya satılıyo:) artık eczaneye dört beş lita wermekten sıkıldım.ama şimdide içime kusku düşüyo acaba bu ucuz test herkese mi hayali ikinci cizgiyi gösteriyo.ayy ben kafayı yicem galiba.şu çarsamba gelsede kurtulsam bu psikolojiden
canım şrb kadar ben dayanamam git hastaneye ya bu kadar stres yapıyorsun varsa bebeğine zarar olacak ne kadar uzak olabilirki git yaptır yani ben olsam hemen yapardım gerçi psikolojim şuan çok bozuldu.

Maydanoz süt buharını bende uygulamıştım.ama onu uyguladıktan sonra ilişkşye girmen gerek diye biliyorum ve malesef eşim ewde yoktu :KK43: ben kaynattıktan sonra şu beş kiloluk yogurt kapları olurya ona koyup üstüne cömeldim.belimi filan battaniyeyle sardım buhar dışarı kaçmasın diye.sizde o yogurt kovasıyla yapın en azından sonra çöpe atarsınız

Benim igneden iki gün sonra başlayan kasık agrılarım ve alt karın bölgemdeki dolgunluk hala dewam ediyo.bide akıntım bir haftadır fazlalastı.tek korkum yine kist olusması.off allahım esirgesin inş.kimsenin kucagını boş bırakmasın.bide ar ara batma oluyo.
kötü şeyler getirmeyin aklınıza bendede kasıklarımda ve belimde ağrı oldu normal diye düşünüyorum inş bebişler gelir bu kadar uğraş boşa gitmez

Canım paylaştım okudun mu nasıl yapıldığını
canım okudum ne kadar süre üzerinde bekledin veya bi leğene koyup oturdunmu nasıl oldu kaç dakika bekledin bide kaynar süte nasıl oturdun ya da işte oturmadan bekledinmi kaç dakika
maydonozlar porsüyene kadar demiştim kaynar süte mi attın yoksa ikisin karıştırıp ocağa koyup tamı kaynatıın. kaynadıktan sonra ne kadar daha ocakta kaynatmaya devam ettin ortalama dakikalar ile yazabilirsen çok sevinirim. ben de bu ay kötü olurda hasta olursam bittikten sonraki gün iş çıkışında hemen yaparım yada bittiği gün evde olursam duştan sonra bide beline battaniye mi doladın onu nasıl yaptın bu son sorum valla bak.

kötü şeyler getirmeyin aklınıza bendede kasıklarımda ve belimde ağrı oldu normal diye düşünüyorum inş bebişler gelir bu kadar uğraş boşa gitmez
belirtilerin çok güzel benimde son 3-4 gündür belim çok feci ağrımıştı göğüslerimde dokununca acıyor kasıklarımdaki ağrıyı iğneye bağlıyorum iğneden olmuştur ama ,iğneden 5 - 6 gün sonra ufak ufak batmalar başlamıştı 3 yada 4 kez oldu işte ama test negatifti iğneleri psikolojik olarak yaşıyoruz sanırım ama inş. senden güzel sonuç gelir ben iki gün sonra bida test yapcam benim anlamadığım iğneden sonraki 13 günde idrarda nasıl çıkıyor anlamıyorum adet geçikmeden çıkmaması lazım ama çıkıyor burada kaç kiişi paylaştı 13 gün veya 14 gün test yaptılar ikinci cizgiyi görüyorlar normal da adet geçikmeden çıkmıyor. anlamıyorum artık kendi kendime durmadan bişiler yazıp çiziyorum
inş senden güzel haberler alırız canım

Maydanoz süt buharını bende uygulamıştım.ama onu uyguladıktan sonra ilişkşye girmen gerek diye biliyorum ve malesef eşim ewde yoktu :KK43: ben kaynattıktan sonra şu beş kiloluk yogurt kapları olurya ona koyup üstüne cömeldim.belimi filan battaniyeyle sardım buhar dışarı kaçmasın diye.sizde o yogurt kovasıyla yapın en azından sonra çöpe atarsınız
hım evet yoğurt kovası daha mantıklı geldi banada kovanın üstüne otururadabilirsein direk

canım okudum ne kadar süre üzerinde bekledin veya bi leğene koyup oturdunmu nasıl oldu kaç dakika bekledin bide kaynar süte nasıl oturdun ya da işte oturmadan bekledinmi kaç dakika
maydonozlar porsüyene kadar demiştim kaynar süte mi attın yoksa ikisin karıştırıp ocağa koyup tamı kaynatıın. kaynadıktan sonra ne kadar daha ocakta kaynatmaya devam ettin ortalama dakikalar ile yazabilirsen çok sevinirim. ben de bu ay kötü olurda hasta olursam bittikten sonraki gün iş çıkışında hemen yaparım yada bittiği gün evde olursam duştan sonra bide beline battaniye mi doladın onu nasıl yaptın bu son sorum valla bak.
Canım ikisini bir aynı tencere de kaynatım sonra üzerine çömelebilwceğim bir kaba boşalttım dayanabileceğim Sıcaklığa gelince üzerine çömeldim ve etrafımı battaniye ile sardım kesinlikle üşütmemen Lazım buhar bitinceye kadar oturdum yaklaşık 20 dakika ayaklarıma Kalın çoraplar giydim ama ben hemen ilişkiye girmedim çünkü afet bitimi yumurtlama falan yok die düşündüm umarım yardımcı olabilmişimdir canım

Canım ikisini bir aynı tencere de kaynatım sonra üzerine çömelebilwceğim bir kaba boşalttım dayanabileceğim Sıcaklığa gelince üzerine çömeldim ve etrafımı battaniye ile sardım kesinlikle üşütmemen Lazım buhar bitinceye kadar oturdum yaklaşık 20 dakika ayaklarıma Kalın çoraplar giydim ama ben hemen ilişkiye girmedim çünkü afet bitimi yumurtlama falan yok die düşündüm umarım yardımcı olabilmişimdir canım
anladım canım çok tşk ederim saol bende yaparım ama tabi inş hasta olmamda güzel bi haber verebilirism ama pek ümidimde yok test negatifti bakalım inş. hayırlısıı olsun.

Ama bişey anlamadım 2. Çizgi var ama dürbünle görülecek şekilde kırmızı olmadı ama 2. Çizginin yeri belirdi cuma adet günüm ne olacak şimdi ben anlamadım bişey
Bence hamilesinnnnmmn git saglik ocagina kan ver canim durma hadi kossdd

Yaren007 Yaren007 canım aynı durumdayız seninle.bende az önce yine test yaptım dedigin gibi dürbünle görülür.bize saglık ocagının yolu görüldü galiba.benim adet günümde cuma günü.inş bu ay güzel haberler veririz
Hadi saglik ocagina gitttttty aksamda dedim bence hamilesinnnnnn

kızlar ben de yaptım test ama hayalet bile olsa görünmüyor. çok baktım baktım hayalet çizgi görme moduna bile geldim ama malesef yine yok iğnemi 13 ocakta adetimin 14 ününde yaotırmıştım 2 tane 19 mm yumurta var demişti doktor o gün akşam iğnemi vurundum ertesi gün sabah sonraki gün sabah ve sonraki gün akşam ilişki hemde çift.
ama yine yok yok yok sizde test erken yapılmış olabilirmi adet günümde her ay değişiyor 1 aralık oldum 30 aralıkta bide oldum bu ay ne zaman olur bilmiyorum yine 2 gün önemi gelir yoksa günündemi olur veya yine 2 gün geçmi gelir bilemiyorum ama bu hafta sonun kadar olmam lazım. sizce erkenmi yaptım 13 ocak ta iğneydi bugün iğne günü dahil 13 günümdü çıkmama ihtimali varmıki kaç gün sonra tekrarlamalıyım moralim çok bozuldu ben bu ay ilk defa 2 tane 19 mm yumurtam olmuştu çok ümitliydim yaaa
Canim carsamba saglik ocagina kan ver umudunu kirma en iyi sonuc kan veriyor tatlim bende casamba kanda baktiracam hayirlisi olsun hepimiz icin insallah ... amin

Benim için ne hissediyorsun Mevhibecim içine ne doğuyor var mı bende bişey gerçek hissini söle ama :KK76:
canım son bişi sorabilirmiyim süt buharına otururken cıplakmı oluyorsun ole bişi okudum sanırım battaniyeyi sadece beline dolayıp elbiselerin olmadan oturuyormussun bide hiç yataktan çıkmıcakmışsın üsütmemek için biri ısıtıp geiterecek miş
3 gün ve günde 3 kez yapaccakmıssın

Canim carsamba saglik ocagina kan ver umudunu kirma en iyi sonuc kan veriyor tatlim bende casamba kanda baktiracam hayirlisi olsun hepimiz icin insallah ... amin
ya sen demiştinya ben ondan bugün test yaptıydım çıkmadı erken olma ihtimali var demi daha idrarda hemen çıkmaz kanda çıkar sadece demi güzel bişiler duymaya o kadar ihtiyacım var ki artık böle .

canım son bişi sorabilirmiyim süt buharına otururken cıplakmı oluyorsun ole bişi okudum sanırım battaniyeyi sadece beline dolayıp elbiselerin olmadan oturuyormussun bide hiç yataktan çıkmıcakmışsın üsütmemek için biri ısıtıp geiterecek miş
3 gün ve günde 3 kez yapaccakmıssın
Evet canım belden aşağı çıplak olacaksın yani bende öyle okudum ama dedim gibi ben çalıştığım için sadece 1 kere yapabilme şansım oldu bakalım etki etmiş mi bu gece belli olacak kan tahlilimde

X