çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Evet canım belden aşağı çıplak olacaksın yani bende öyle okudum ama dedim gibi ben çalıştığım için sadece 1 kere yapabilme şansım oldu bakalım etki etmiş mi bu gece belli olacak kan tahlilimde
canım saat 1 bekliyorum güzel haberlerini inş. yani üst giyinik olacak anladım tmm
canım inş. güzel haberlerle

Benim için ne hissediyorsun Mevhibecim içine ne doğuyor var mı bende bişey gerçek hissini söle ama :KK76:
Canim his degilde iyi sonuc icin kan vermek en.mantiklisi cunki negatif gorunce umut tukeniyor ama kan verdigimizde bir defada ya uzuluruz yada mutlu oluruz ben test yapmadim hic umut tukenmesin ya bir defada uzulim yada bir defada mutlu olim allah kimsenin duasini geri cevirmez senin testini gormedim canim pelin testi var bebek ama igne etkisimi onuda bilmiyorum bence en guzeli kan testi rabim gonlumuzdekini hepimize versin insallah dualarimdasiniz... amin

ya sen demiştinya ben ondan bugün test yaptıydım çıkmadı erken olma ihtimali var demi daha idrarda hemen çıkmaz kanda çıkar sadece demi güzel bişiler duymaya o kadar ihtiyacım var ki artık böle .
Evet gec dollenme olabiliyor canim regline 2 -3 gun varken sonuc pozitif veriyor ama kanda baktiracan guzel haberler vermek dilegi ile insallah.. amin

Evet gec dollenme olabiliyor canim regline 2 -3 gun varken sonuc pozitif veriyor ama kanda baktiracan guzel haberler vermek dilegi ile insallah.. amin
haa sen kandamı baktır demiştin benr idrarda anlamışım o zaman umudumu kaybetmemem lazım idrarda çıkmazki zaten demi adetten önce idrarda çıkmaz yani demi ayy çok sevindim cuma günü yaptırırım artık

haa sen kandamı baktır demiştin benr idrarda anlamışım o zaman umudumu kaybetmemem lazım idrarda çıkmazki zaten demi adetten önce idrarda çıkmaz yani demi ayy çok sevindim cuma günü yaptırırım artık
Canim cat igne ne zaman yapildi mesala ben 15 ocak cat ignem yapildi 14 gunumdu ignem yapildiginda siklusum 28 gun bu cuma regl gunum olmayan gunum olur insallah carsamba kan verecem reglime 2 gun varken insallah hepimiz saglikli bebeklerimize kavusuruz insallah

Canim cat igne ne zaman yapildi mesala ben 15 ocak cat ignem yapildi 14 gunumdu ignem yapildiginda siklusum 28 gun bu cuma regl gunum olmayan gunum olur insallah carsamba kan verecem reglime 2 gun varken insallah hepimiz saglikli bebeklerimize kavusuruz insallah
canım reglimin 15 günüydü 13 ocakta saat 19:00 çat.iğnem yapıldı ve 15 ocakta saat 10:00 doktor çatlamış demişti.

canım reglimin 15 günüydü 13 ocakta saat 19:00 çat.iğnem yapıldı ve 15 ocakta saat 10:00 doktor çatlamış demişti.
saten doktora 2 kez gittim ilkinde iğneyi yap dedi 2 gün sonrasında da çatlamış dedi doktora tedavi için değil sadece iğneyi yapacağım zamanı bilebilmek için gittim evde kendim tedavi uyguladım stres yapmadan sence çıkmaz demi idrarda daha

Canim carsamba gunu kanda cikar zeynepzumra 11 ocakta igne yapildi dun pozitifi gordu hadi insallah yarinda yapsan cikar bence 11 . gun zynep 13 . ocak sen uzerine 2 gun koy yarin alirsin dogru sonucu beklemeye gerek yok yada carsamba baktir kanda hadi insallah bebegimize bu hafta hepimiz kavusuruxzx

Hadi gozun aydin canim regline kac gun var ve test vermis oldun bizde ona gore kanda baktiralim allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah...
kesinlikle ya regline kaç gün var ve bugün adetinden sonraki kaçıncı günün(adetin 1 gününden saarak gelirsen) canım bizede bilgi olsun

Canim carsamba gunu kanda cikar zeynepzumra 11 ocakta igne yapildi dun pozitifi gordu hadi insallah yarinda yapsan cikar bence 11 . gun zynep 13 . ocak sen uzerine 2 gun koy yarin alirsin dogru sonucu beklemeye gerek yok yada carsamba baktir kanda hadi insallah bebegimize bu hafta hepimiz kavusuruxzx
canım gerçekmi ama zeynep zümra ilk idrarda görmüş benim idrar negatifki onda idrarda görünce kan tahlili yaptırdı demi.
bilmiyorum ama inş. bakalım hayırlısı olsun zeynep için çok sevindim.

X