çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ben 7 ocakta iğne olmuştum. en son 19 ocakta test yaptım 2 gündür yapmıyorum. çünkü hayaleeet çizgi vardı :)resımde gorunmuyordur bıle belkı iğne gününü sayarsak 13. güne kadar nerdeyse pozitifti bende. hayali çizgiyide sayarsam.
belirtim olmadıgı ıcın adet bekliyorum

Eklentiler

• 20160119_085750.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 138
canim bence hamilesin yarin kanda baktir insallah pozitif olur rabbim gonlumuze gore verir insallah.... amin

canim bence hamilesin yarin kanda baktir insallah pozitif olur rabbim gonlumuze gore verir insallah.... amin
yok canım hıc sanmıyorum. 3 gün pespese yaptım. gıttıkce acıldı çünkü. eklim onlarıda sizede örnek .
zaten belirtimde yok.

Eklentiler

• 20160117_205940.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 118
  • 20160118_090616.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 112
Csnim etkisini bile bile test yapmayin canim daha ignene 8 .gun olmus 12. gun etkisi yok oluyor rabbim gonlumuze gore verir insallah.. amin
Umut fakirin ekmeği misali sırf ikinci çizgiyi görmek için yapıyoruz umut olsun die bekleyelim bakalım Hayırlısını isteyelim Hayırlısı olsun

Hayalet mayalet yinede silikde olsa seçiliyor inşallah vardir cnnm

Hayalet mayalet yinede silikde olsa seçiliyor inşallah vardir cnnm
güldürdün beni
tabi tabi . çıplak gözle daha net görünüyordu da. ben iğnenin etkisidir diye düşünüyorum canım. 10-11-12. günlerde yaptım gittikçe silikleştiği için
ay keşke iğneden olmasa ama belirtim yok ya umudumda olmuyor o zaman. 11 aydır tanıdım kendimi

Canım 12 Ocak çatlatma iğne yapıldığım gün adet tarihimde aynı senin gibi 28 -29 arası inşallah aynı gün burdan hamile olduğumuzu paylaşırız dua edelim birbirimize sen ne kadar oldu bebek bekleyeli
Benim de 11 Ocak ve bat aynı üçümüz un de. Bugün test yapsam mı ki :)

Canim nerdesin gelmiyorsun sali gunu randevun vardi bebegin nasil insallah kalp atisi duyulmustur. saglikla gelsin insallah.merak ettim canim ama yoksun guzel haberlerini bekliyorum canim
Canım adetim geçeli daha 3-4 gün oldu değerim 552 olmuş, cuma günü kontrol var tekrar, her şey yolundaysa değerim 2000 civarı olmuştur, inşallah görürüz ultrasonda, gribim hala geçmedi, işler de yoğun, çok yorum yazamıyorum ama buralardayım kuzum, kardeşinin değeri kaçken görünmüştü kese ve kalp atışı ne zaman duyulmuştu.inşallah senin güzel haberine de az kaldı.

Kızlar bugün çok yoğun beyaz akıntım geldi şaşkınım sizde de böyle Oldumu

Canım 12 Ocak çatlatma iğne yapıldığım gün adet tarihimde aynı senin gibi 28 -29 arası inşallah aynı gün burdan hamile olduğumuzu paylaşırız dua edelim birbirimize sen ne kadar oldu bebek bekleyeli
Canim 12 ocak catlatma yapildi bugun 21 ocak 10 .gun olmuyor yapildigi gunude sayiyorsan 9 .gun olur kismet canim hakkinda ne varsa o olsun rabbim tez vakitte bebeklerimizi verir kucagimiza insallah

Canim 780.9 da kese goruldu haftaya gel demis 5+5 gitti kalp atisi yeni baslamis dedi haftaya yine gel demis 6+6 gunlukken tam net duyulmus canim yukselecek degerin daha yeni yada gec dollenmis olabilir guzel haberlerle gelirsin insallah .. canim guzel duan icin amin diyorum bu ay hislerim bambaska evet rabbim bebegimi vaktini yazdi cok yakinda insallah... amin

İnşallah canım benim, kalbime çok güzel doğuyor senin için, hayırlısı olacak inşallah. Benim adete 2 gün kala 58 di değer, beklenen adeti 3 gün geçince 552 oldu, 5 günde ben 6 katı filan artış beklerken 9,5 katı filan artmış, sanırım kardeşinde de öyle yüksek artış olmuştu, doktor iyi buldu değer artışını, zaten günğne göre normal değerde, yarın tekrar kontrolüm vardı ama eşim şehir dışına gidecek, sanırım pztsi doktora gidebileceğiz, normal artış olursa pztsi 5000 küsur bir değer olur, inşallah hem keseyi görür hem kalp atışını duyarız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…