çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Amin canim amin insallah guzel haberler verriz bende 28-29 ocak regl gunum olmayan olur insallah allah saglikli bebekler nasip etsin insallah... amin

Insallah bebegin tutunmustur..bisey sorcam canim 4 yumurta ilacla mi oldu maşallah y benim hep 2 oluyorda sasirdim

11 ocakta iğne olmuştum. Kocaman bir tek cizgi idrar testi sonucum
Birde doktorlar 12-13 gunde ignenin etkisi gider diyorlar sasirdim dogrusu .benimde ignenin 7.gunundeyim hayirlisi olsun hepimiz icin hislerde kanitlanmis icimdeki his bebegim benimle diyor rabbim insallah yaniltmaz resim atyim okurmusun canim...

Eklentiler

• SC20160120-215542.png
    154 KB · Görüntüleme: 62
Birde doktorlar 12-13 gunde ignenin etkisi gider diyorlar sasirdim dogrusu .benimde ignenin 7.gunundeyim hayirlisi olsun hepimiz icin hislerde kanitlanmis icimdeki his bebegim benimle diyor rabbim insallah yaniltmaz resim atyim okurmusun canim...
Tabiki de gidiyor. İğnenın etkısı olsa 2 cizgi olurdu . Neden olmuyor anlamıyorum

Eklentiler

• SC20160119-204055.png
    154 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
11 ocakta iğne ve sadece iki ilişki. Bebek olsa silik te olsa cizgi olurdu bence cnm ya
Erkenmi igne yapiliyor anlamadimki benim reglime 14 .gun varken ignem yapildi konusmak icin daha erken tatlim reglini bekle o iliskiden sonra hic iliski olmadimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…