çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Yok canim birdaha kan testi yaptirmamis doktoru 780,9 cikti en son oda 4+4 du simdi 11 haftalik oldu cok sukur bir sorunu yok .. sende kalp atisini duyacan sadece sabir

Amin canım inşşşşş.çok umutlanmak istemiyorum ama aşırı akıntım var krem kıvamı sol tarafım arada zonkluyo.arada adet sancısı vurup geçiyo

umutlan kuzum niye umutlanmıcakmışsın üzülme bunalma sen olcak inşallah bi test yapalm ben bu ay boşvermişlik sendromu yaşıyorum galiba koyverdm 3 kere denedm 1 er gün arayla olcağı varsa olur yumurtladm kuluçkada dönemindeym :))

inş senn olur bebişin bu ay

Dünkü şdrar testim bir önceki güne göre daha silikti kanda hiç baktırmadım erken gebelik testi aldım pazartesi onu yapacam bakalım ne çıkacak sonuç
Rabbim gonlune gore versin canim insallah bebegin seninle reglin ne zaman canim

Bu bekleyiş ler ölüm gıbı yaa zaman hiç geçmiyor.bende 3şubat da adet olmaz sam hamileym dir inşallah.doktor yumurtlama başlamış iliski de bulunun dedi. Ve eşim yüzünden 2 kere oldu sadece inşallah yeterli olmuştur bebeğim icin

Bol bol dua edelim hayirli cumalar

Rabbim gonlune gore versin canim insallah bebegin seninle reglin ne zaman canim
Inşallah canım ya adetim normalde 26 gün de bir ama geçen ay 28 gün de oldu ya Çarşamba yada cuma günü beklenen reglim bakalım dün yoğun akıntım vardı açık renkli neye alamet bilemedin Dr en az 4 tane yumurtan var dedi arkadan da gelenler olabilir dedi bilmiyorum heyecan dorukta anlicağın cuma günü hürmetine inşallah hepimiz hamile haberlerimizi yazarız burdan dua edelim birbirimize hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…