çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım aynı gün çatlatma iğnesi vurulmuşuz bende dün idrar testi Yaptım silik çıktı sanırım iğnenin etkisi devam ediyor ama inş. Hamişizdir ben yarın sabah ikrarıyla tekrar idrar testi yapacam sonucu paylaşırım haberleşelim tamam mı

Eklentiler

• SC20160119-204055.png
    154 KB · Görüntüleme: 75
İnşallah canım :)
Ikra meyra beğenip kaçma mesajımı :) sende durumlar nasıl?
Canim bende durum 15 ocakta igne oldum yani reglin 14 .gununde yumurtam 20 mm iki tane bugun birde 14 gunumde uzayan akntim oldu. 20 ocak daha 5.gunu ignenin ama dun gece kasigimdan belime vuran bir agrim oldu bacagimda cekilme oldu kasigimda igne gibi batmalar oldu dune kadar kuru olan vajinalim bugun akintim oldu hayirlisi olsun hepimiz icin gonlumuzun bebeklerine kavusuruz insallah.. amin

Canim.ignenin etkisi 12. Gun geciyor sen 26 ocakta test yap sonucu alirsin acele ediyorsan 25 gun kanda baktir net cvp alirsin insallah.rabbim gonlundekini versin

İğnenın 10. Günü şeytan test al yap diyor :)
Demesin bosuna almis olursun test kanda baktir yarin 11 .gunu kan sonuclari kesin sonuc veriyor yarin kos saglik ocagina kan ver tatlim insallah sonucu guzel olur hayat suprizlerle dolu insallah poxitif olur sonucun

Demesin bosuna almis olursun test kanda baktir yarin 11 .gunu kan sonuclari kesin sonuc veriyor yarin kos saglik ocagina kan ver tatlim insallah sonucu guzel olur hayat suprizlerle dolu insallah poxitif olur sonucun
Çok erken değil mi ya? Cuma yaptirabilirm yarın izin alamam ki

ben bugün bikaç doktora sordum adet günümü beklemem gerektiğini söyledi ama dün sorduğum hoca hamile olarak kabul edilebilir demişti inanılmaz kafam karıştı. ama mutlaka haberleşelim

ben bugün bikaç doktora sordum adet günümü beklemem gerektiğini söyledi ama dün sorduğum hoca hamile olarak kabul edilebilir demişti inanılmaz kafam karıştı. ama mutlaka haberleşelim
Canim.kandami baktirdin degerin kac cikti .. umarim hamilesindir insallah

Tamam yarın sabah ilk idrarla deneyelim gebelik testini bakalım ne çıkacak sonuç iğnenin 10. Günü olacak yarın inşallah nasip olur bu Ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…