çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Geçmiş olsun canım benim.. İnşallah hamile kalmana vesile olur çünkü hsg sonrası hamile kalan çok bayan var.. bende bugün adet oldum sanırım bende hsg çekileceğim cok korkuyorum .. hiç ağrı hissetmedin mi acaba?
Sagol canim inşallah oyle olur...herkesin durumu cok farkli ama sunu soylim ben agri kesici igne istedim ...sadece alet takilirkrn biraz acidi o da cok degil...ilac verilirken de sanki adet olcak gibi karin agrir ya o kadar hissettim cok kisa sürüyor hic korkma cok buyutup stres yaptim simdi kızıyorum kendime hadi allah yardimcin olsun inşallah

Tamam yarın sabah ilk idrarla deneyelim gebelik testini bakalım ne çıkacak sonuç iğnenin 10. Günü olacak yarın inşallah nasip olur bu Ay:emir_bebek:
İgnenin etkisi 11-12 .gunlerde bitiyor bilgi vermek isterim. insallah bebegin seninledir

7 cikti normalde sali gunu adet gormem gerekiyo ben dayanamadin dun baktirdim
Anladim peki cat igne yaptirdinmi haftaya sali regl gununmu eger oyleyse cok erken yaptirmissin .. hayirlisi olsun tatlim

Hadi hayırlısıyla güzel haberleriniz gelecek inşallah, Rabbim Senden dilenen hayırlı dualarımızı kabul et, amin.
Canim nerdesin gelmiyorsun :KK43: sali gunu randevun vardi bebegin nasil insallah kalp atisi duyulmustur. saglikla gelsin insallah.merak ettim canim ama yoksun guzel haberlerini bekliyorum canim

Off bu stresli bekleyiş çocuk varsa da gidecek
Regl ne zaman canim ben 28-29 sabirla bekliyorum kafani dagitacak birseyler yap.sakin ol pozitif ol bende 15 ocakta cat igne yaptirdim bugun 21 ocak ve daha 6 gun olmus ve 6 gun daha beklicem 12. Gun ignenin etkisi kalmiyor . rabbimize bol bol dua edelim vakti zamani gelmisse rabbim bu ay bizide sevindirir insallah hatta 6-8 gun icinde mutlu haberler verdirmeyi nasip etsin insallah... amin

Regl ne zaman canim ben 28-29 sabirla bekliyorum kafani dagitacak birseyler yap.sakin ol pozitif ol bende 15 ocakta cat igne yaptirdim bugun 21 ocak ve daha 6 gun olmus ve 6 gun daha beklicem 12. Gun ignenin etkisi kalmiyor . rabbimize bol bol dua edelim vakti zamani gelmisse rabbim bu ay bizide sevindirir insallah hatta 6-8 gun icinde mutlu haberler verdirmeyi nasip etsin insallah... amin
Canım 12 Ocak çatlatma iğne yapıldığım gün adet tarihimde aynı senin gibi 28 -29 arası inşallah aynı gün burdan hamile olduğumuzu paylaşırız dua edelim birbirimize sen ne kadar oldu bebek bekleyeli

Sabah idrar testi Yaptım aceleyle işe geç kalmıştım sonuca bakacak fırsatım olmadı akşam gidince görecem bakalım kaç çizgi dün akşam da Yaptım testi pozitifti ama iğne etkisi de var malum bakalım artık pazartesi tam belli olur die düşünüyorum

Canım 12 Ocak çatlatma iğne yapıldığım gün adet tarihimde aynı senin gibi 28 -29 arası inşallah aynı gün burdan hamile olduğumuzu paylaşırız dua edelim birbirimize sen ne kadar oldu bebek bekleyeli
2013-12-aralikta korunmayi biraktik 25 ay oldu canim. Amin insallah ayni zamanda guzel haberler verriz ben 15 ocak cat ingem yapildi bugun 20.gunumdeyim rabbim dualarimizi kabul etsin son 8-9 gun umutla bekliyorum... amin

Sabah idrar testi Yaptım aceleyle işe geç kalmıştım sonuca bakacak fırsatım olmadı akşam gidince görecem bakalım kaç çizgi dün akşam da Yaptım testi pozitifti ama iğne etkisi de var malum bakalım artık pazartesi tam belli olur die düşünüyorum
Csnim etkisini bile bile test yapmayin canim daha ignene 8 .gun olmus 12. gun etkisi yok oluyor rabbim gonlumuze gore verir insallah.. amin

X