çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben eğer yanlış yorum yapmıyorsam, yumurta gelişimi kontrolde 20 mm ve üstü ise o gün ve çatlatma iğnesinin olduğu gün de değerlendirilmeli.
Evet canim.dogru diyorsun benim 19 mm di gecen ay 24 saat gecmeden uzayan akintim geldi yumurta gunde 2 mm buyuyormus benim ertesi gun 19mm olan 21 oludu ve catladi

Evet canim.dogru diyorsun benim 19 mm di gecen ay 24 saat gecmeden uzayan akintim geldi yumurta gunde 2 mm buyuyormus benim ertesi gun 19mm olan 21 oludu ve catladi
Aynen öyle, günde 2 mm büyüyor, 20 mm ve üstünde olan yumurtalar çatlatma iğnesinin etkisiyle o gün çatlayabiliyor , eğer yumurtalar 20 mmden büüyükse iğne gününü ve ertesi günü değerlendirmek lazım mutlaka...

Benim baya ağrım var o zaman 2o mm olan çatladı.. Hadi hayırlısı diğer 15 ve 18 noldu acaba

Benim baya ağrım var o zaman 2o mm olan çatladı.. Hadi hayırlısı diğer 15 ve 18 noldu acaba
Dun 18 olan bugun 20 mm 15 olan bugun 17 mm mutlaka gebelik olusur dedigim gibi iceride spermcikler var insallqh tutunurlar yumurtacigina

Dun 18 olan bugun 20 mm 15 olan bugun 17 mm mutlaka gebelik olusur dedigim gibi iceride spermcikler var insallqh tutunurlar yumurtacigina
benim hep yumurta oluyor çatlıyor ama döllenme olmuyor o da yumurtanın kalitesi düşük olduğu içinmiş.
inşallah bu ay kalitelidirler ve sağlıklı bir şekilde döllenme olur canım...
inş rabbim nasip etsin hepimize..
batlarımız aynıymış senin nasıl durum?

Ben yarin yumurta takibim.var benim yarin yumurta takibim.var 12. Gunum yarin regl 2 ocakta oldum. 26-27 de siklusum. bugun ovu kiti ile test yaptim silikti biri yakin yumurtlama zamanim galiba yarin yumlar kac mm.olicak bakalim hayirlisi olsun insallah

Hadi hayırlısı inş güzelce büyümüşlerdir ve çatlarlar.. haberlerini bekleriz :)

Insallah canim saglikli yumurtalarin olur vede dollenir...ayy iyice stres oluyoruz artik rabbim biranonce hayirlisiyla nasip etsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…