çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İnşallah canım cevabın için teşekkür ederim. İnşallah kan testinde de yüksek değerleri görürsün ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.
Ben dün oldum iğneyi bugun ilişki.. sonra gün aşırı devam yine üst üste eşim pek istemiyor çünkü :S

cnm bnm o senn dedin adetinden 1 hafta geçince olur :)) bak eğer deseydin 1 saat bekledm sonra belirdi ozamn derdim kuzum ümitlenme diye çnki olabiliyo bekkledikkçe ama sen hemen belirdi diyosunn buda bebiş :))
Sayfada görüyorum adeti geçeli 12 gün olmuş hala 2. çizgi silik, seviniyorlar hamileyim diye, o zaman biraz umutlanıyorum, idrara geç karışmış filan diyorlar ama ne bileyim kuzum ya benim biraz kırılgan bir yapım var, sonuç negatif çıkar diye korkuyorum işte, eşim de çok cesaret vermiyor , daha erken diyor, ben üzülmeyeyim diye öyle söylüyor gerçi, istersen kan verelim diyor, ama işte ben birkaç gün daha bekleyeyim diyorum. Evet test hemen 2 dkda filan beliriyor, beş dakika filan sürmüyor yani, inşallah bebiştir, bir de psikolojik muhtemelen, duş jelinin üzerinde zeytin görüyorum duşta zeytin canım istiyor, internette kiraz resmi görüyorum kiraz canım istiyor, reklamlarda kavun görüyorum kavun olsa da yesek diyorum, benim daha şimdiden böyle olursa işimiz var:)

amin inşallah, aslında sperm kalitesi için gün aşırı öneriyorlar zaten, her gün olduğunda kalite azalıyor tabii, ama eşinin sperm durumunda sıkıntı yoksa, yumurta çatlama gününü kaçırmamak için sık ilişki de olabilir, sperm 36 saat vücutta canlı kalabiliyormuş, çatlayan yumurta ise 24 saat canlı kalabiliyormuş. İnşallah hayırlı haberleri veririz buradan...

iğneden 36 saat sonra çatlamıyor mu yumurta.. 3 tane var benim hepsi farklı zamanda çatlayabilir mi yani?
Bu noktada kafam karışıyor..

dahada bişiy demyrm kuzum sana terch senn

kendimizi parçaladk 2 gündr yaptr var diye yokk hem beklicem diyon hem dediklerimize inanmıyon

kendimizi parçaladk 2 gündr yaptr var diye yokk hem beklicem diyon hem dediklerimize inanmıyon
Canım ya hakkınızı helal edin, doğru söylüyorsun, en az 15 kişi filan pozitif yorumu yaptı ama gel gör ki durumun içinde olunca başka oluyor, geçen ay benim reglim ilk defa 8 gün gecikmişti, umutlanmıştım, kanda negatif çıkınca moralim bozulmuştu. ondan galiba bu korkum, her daim duamdasınız, inşallah kabül olur dualarımız...

Çok sağol canım, 13-14 ocak bat benim, yarın da bekleyeyim olmadı giderim. Ben testten ne bekliyorsam şöyle kan kırmızısı bir çizgi filan herhalde, umutlanamadım bir türlü.
Kadesimin gunune iki gun vardi silikti .ayni gun gitti 27.8 cikti ve su an 9 haftalik hamile canim.var pozitif inan guven kendine korkma yarin sabah ac olacaksin git testini yaptir saglikocaginda korma guzelim...

36 satti bekleyen yok canim yapanlar oldu ve su an hamisler beklemeyin daha fazla ben 24 saat bile gecmeden yumurtam catladi uzayan akintim geldi meger catlamis yumurtam acele edin beklemeyin hayirlisi olsun guzel haberleri bekliyoruz bende yarin 12. Gunum yumurta takibim var insallah istenilen buyukluktedir..

ama testte pozitifmiyd

akşam 10.30 da 36 saat oluyor...
çalışıyoruz en erken 8 olur..
oy keşke akşam değerlendirseydik

cnm sperm 3 güne kadar yaşıyo zaten ya
Bizim en son ilişki pazar gecesi oldu. Pazartesi iğne oldum. İşte bugun Salı yine değerlendiricez.
Keşke iğnenin olduğu akşamı da değerlendirseydik Şuan ağrım var adet olacakmış gibi..
3 yumurtam var hepsi birden mi çatlıyor ki iğneyle?

Agrin olmasi guzel demekki yeni catlicak hadi bakalım bugun sakin es gecmeyin inşallah olur bu ay

yok testte pozitif değildi, saatlerce beklememe rağmen 2. çizginin esamesi bile okunmuyordu o zaman, ya haklısın tamam yarın kan vereceğim, söz size...
yaptir rahatla bence korkunun ecele faydasi yok ben hic bise yaptirmadigim icin bekliyorum adet tarihim de yeni geldi agrim cok senin gibi iki çizgi gorsem yaptirirdim hadi inşallah guzel haberlerini bekliyoruz sende rahatla bizde:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…