çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canı gönülden amin diyorum ettiğimiz dualara, ben tüm kalbimle inanıyorum ocak ayı ikimiz için de güzel olacak inşallah, Rabbim bizi, isteyen dileyen herkesi sevindirsin inşallah...

Bu ay da olmazsa ben bırakıyorum klomen iğne vs.. doktora da gitmicem artık. Takipte etmicem ovulasyon vs.
Rabbim ol derse olur zaten. Hayırlısı dicem.. çok yıprandım

Bişey demiyorlar fshdan kaynaklanıyormuş dediler sadece
Canim femara cok iyimis duzene koyuyormus regli icerisinde 30 adet var her 10 adeti bir aylik reglin 3-5 gunlerinde sabah aksam yutuyorsun tatlim 3 ay boyunca kullaniyorsun tabi regl olmadiysan o ay hamis olabiliyorsun rahmi gebelige hazirliyormus canim kismet diyelim rabbim heekeze saglikki bebisler versin.. amin

Geçen ay bir hafta kullandım femarayı yumurta takibi yapıldı .doktorumda bir gün adetin gecikirse hamilesindir dedi 4gğn geçti adet oldum

Geçen ay bir hafta kullandım femarayı yumurta takibi yapıldı .doktorumda bir gün adetin gecikirse hamilesindir dedi 4gğn geçti adet oldum
Canim 3 aylik bu.1 ay olmasa 2 ay olmass 3 ay bence reglin uzuyordur cunki 21-35 regl gunleri normal kabul ediliyormus umarim sende faydasi olur canim... insallah

Peki yumurta takibin kacinci gune denk geliyor merak ettim.kusura bakma canim.ya

Sen hsg cekildikteb sonra ilac igne vs olmadin mi normal bekleyiş surecindesin dimi

Hadi bakalım vanim inşallah guzel haberleri verirsin ciktigi gibi yaz inşallah

Benim ağrım hala devam ediyor bu normal mi arkadaşlar ya
Eminim dün çatladı yumurtam.

Arkadaşlar bir şey sorabilir miyim?

4 aydır Bebegim olmuyor. Doktor yumurta rezervimin ve catlamasinin normal oldugunu soyluyor. bu catlatma ignesi yumurta rezervi iyi olanlarada uygulaniyor mu? Yoksa sadece az yumurtlayanlara ve yumurtasi catlamayanlara mı uygulanıyor?

Igne genelde yumurtası catlamayanlara yapılan bi tedavi yumurta rezervi icin ayrica ilac veriliyor. .eger iyiyse hic yaptirma derim sonucda hepsi hormonel kimyasal yuklemeler inşallah en kisa zamanda kavusursun

Igne genelde yumurtası catlamayanlara yapılan bi tedavi yumurta rezervi icin ayrica ilac veriliyor. .eger iyiyse hic yaptirma derim sonucda hepsi hormonel kimyasal yuklemeler inşallah en kisa zamanda kavusursun
Malesef canim bu ay da olmadi bugün sabah yaptim tek cizgi artik adetimi bekliyorum ((

yaaa cnmmm kan testi yaptırsaydın keşke emin olmak için kaçıncı günündesin sen şimdi bide cok mu sancın var?.. benim bugun 12. günüm geçen ayki gibi pek de sancı yok ama bende test yapmayacağım hemen verdiğim test paralarına yazık offf

4 ay kısa bir süre. benim 11 ay olmadı. hıcbır sorunumuz yok. yumurta buyumesı - catlaması diğer yapılması gereken testler her sey normal. ama bu ay ıgne vurdu dr um. bidahaki ay da ilaca baslıcam sorun olmamasına rağmen olasılıgı arttırmak ıcın.
ama senın daha cok yeni.

Onada gerek kalmadi cnnm adetim başladı zaten sancimdan tahmin ediyirdum baslicani...bugun ignenin 16.günü idi..insallah senin bu ay olur cnmm ya guzel haberler aliriz benim bu ay hsg cekilcek tedaviye sonraki ay devam edilecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…