çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım inşallah güzel güzel gelişmişlerdir, senden de güzel haberler bekliyorum inşallah.

Canım inşallah güzel güzel gelişmişlerdir, senden de güzel haberler bekliyorum inşallah.
Amin kuzu yaa insallah yarini iple cekiyorum bak bekliyorum bende 2:30 randevum var beni habersiz birakma olurmu guzelim en guzel haberi verirsin insallah

Pozitif insallah yarinda ogrensen bugunde ogrense pozitif haberi alirsin insallahh canim duam her anne olamayan kadin icin evlat ver rabbim diye dua ediyorum... amin

Pozitif insallah yarinda ogrensen bugunde ogrense pozitif haberi alirsin insallahh canim duam her anne olamayan kadin icin evlat ver rabbim diye dua ediyorum... amin
Canım benim ya Allah razı olsun, Rabbim bir başkası için isteyen, dileyen için inşallah kat be kat fazlasını, güzelini verir. Sen de öğleden sonra gideceksin değil mi? İnşallah güzel haberlerle döneceksin, ben ilk kontrolü adetin 11. günü olmuştum gelişmemiş demişti, moralim bozulmuştu, doktorum klomen hemen etki etmiyor, en az 14. günü görmek lazım demişti, nitekim adetimin 15. gününde 3 yumurtam vardı sağlı sollu, nasıl sevinmiştim o zaman da, inşallah güzel haberlerle döneriz bugün tatlım. Bu gece kasık sancım çok fazlaydı, şimdi hala ağrıyor sol tarafım. Hayırlısıyla bir alsaydık güzel haberleri.

kız ne biliosunuz hangisinn çatladığını nasıl büyüttünüz 3 yumurta :)
Canim yumurta her gun 2 mm buyuyormus yumurtan kac mm oldugunu doktorun soyluyor mesala 18 dedi bugun yarin o yumurta 20 mm olur 20 mm den sonra catlar ama ne zaman catlar bazilari bilir uzayan akintin oldumu catlamisdir canim

Amin guzelim cok duygulandim guzel duan icin allahim o guzel duyguyu sana tattirsin insallah kardediminde sol kasigi agriyordu ve hamileeee sende oyle olucaksin canim inaniyorum tatlim bol bil dua edelim sahidimiz olsun okunan ezanlar bunu yazarken ezan okunuyor.. rabbim duamizi kabul etsin.. amin

Kızlarrrr hayırlı günler .haber bekleyenler müjdeli sevinçli haberleri alırlar inş.bekleyişte olanların yüzü gülsün allahımmm.bügün Hsg nın 7.günü hamilemiyim acaba kızlar uzunnn bekleyiş haftalarına geldik yine.

Canim.hayirlisi olsun guzel duan icin amin regl gunu ne zaman tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…