çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bizim en son ilişki pazar gecesi oldu. Pazartesi iğne oldum. İşte bugun Salı yine değerlendiricez.
Keşke iğnenin olduğu akşamı da değerlendirseydik :KK43: Şuan ağrım var adet olacakmış gibi..
3 yumurtam var hepsi birden mi çatlıyor ki iğneyle?
Pazar iliskide hamis ihtimali var 2-4 gun yasiyormus spermler umutsuz olma guzelim insallah onlar tutunur

Agrin olmasi guzel demekki yeni catlicak hadi bakalım bugun sakin es gecmeyin inşallah olur bu ay
İnşallah canım isteyen herkes için duam.. Rabbim tez zamanda nasip etsin anne olmayı bize de inş. :)
Esin gelir gelmez odaya gecin ve hemen kalkma yataktan tutunsun bebisler.. :KK66:
İnşallah canım bu akşamı değerlendircez ama zaman geçiyor tabi..

Bir de arkadaşlar ben daha önce klomen+iğneyle hamile kalabilmiştim. Bunu çokça kez yazdım ama yine yazayım. 10. haftada kaybettim bebeğimi.
o zaman 2. denemede olmuştu bu ay yine 2. deneme o yüzden umutluyum ama Rabbim nasip ederse olur ancak..
o zaman nasıl hamile kaldım hatırlamıyorum sonu hüsran olunca unuttum her şeyi sanırım :KK43:
Rabbim hayırlısıyla bu ay hepimize nasip eder inş.

Pazar iliskide hamis ihtimali var 2-4 gun yasiyormus spermler umutsuz olma guzelim insallah onlar tutunur
bugun yine değerlendirelim.. doktor 36 saatten başlayarak gün aşırı devam edin dedi..
şuan ağrı var yeni çatlıyor da olabilir ya da çatlayınca o dağılan sıvı da ağrı yapıyormuş..
inş kaçırmamışızdır ya :KK43:

Kadesimin gunune iki gun vardi silikti .ayni gun gitti 27.8 cikti ve su an 9 haftalik hamile canim.var pozitif inan guven kendine korkma yarin sabah ac olacaksin git testini yaptir saglikocaginda korma guzelim...
Tamam söz canım yarın sabah işe gelmeden ilk iş kan vereceğim, duanızı bekliyorum, batıl mı sayarsınız ne sayarsınız benim rakamlara ve günlere inancım var, ayın 12 sinde eşimle tanıştık, ayın 13 ünde doğmuşum, 12 ve 13 rakamalrını seviyorum, bugün yaptırasım vardı testi aslında, yarına inşallah, bir de ben cuma günü doğmuşum, eşimle cuma günü tanıştık, cuma günü evlendik, evimizi arabamızı hep cuma günü aldık, bat 13 14 ocak olunca geçsin, cuma günü kan vereyim diye de bekledim biraz, hakkınızı helal edin. bu arada bende alışkanlık oldu günde 2 defa test yapıyorum:) internetten aldığım laboquick marka ovülasyon ve gebelik testlerim geldi, yine 2. çizgi tabii ki silik vaziyette 2 dk sürmeden belirdi, ovülasyonda ise 2. çizgi ilk çizgi kadar olmasa da koyu sayılır, ovülasyonla gebelik testi yapanlar ne denli koyu olması gerekiyor yardımcı olabilirler mi?

İnşallah canım isteyen herkes için duam.. Rabbim tez zamanda nasip etsin anne olmayı bize de inş. :)

Bir de arkadaşlar ben daha önce klomen+iğneyle hamile kalabilmiştim. Bunu çokça kez yazdım ama yine yazayım. 10. haftada kaybettim bebeğimi.
o zaman 2. denemede olmuştu bu ay yine 2. deneme o yüzden umutluyum ama Rabbim nasip ederse olur ancak..
o zaman nasıl hamile kaldım hatırlamıyorum sonu hüsran olunca unuttum her şeyi sanırım :KK43:
Amin insallah canim cumlemize versin bebisler

yaptir rahatla bence korkunun ecele faydasi yok ben hic bise yaptirmadigim icin bekliyorum adet tarihim de yeni geldi agrim cok senin gibi iki çizgi gorsem yaptirirdim hadi inşallah guzel haberlerini bekliyoruz sende rahatla bizde:))))
Tamam canım doğru söylüyorsunuz yarın sabah ilk iş kan vereceğim, inşallah pozitiftir sonuç, dualarınızı bekliyorum lütfen, bu gece bana uyku yok belli oldu, 3 gündür zaten doğru dürüst uyku uyumuyorum... Allahım dualarımızı kabül et....Bekleyen tüm kullarını sevindir....amin....

bugun yine değerlendirelim.. doktor 36 saatten başlayarak gün aşırı devam edin dedi..
şuan ağrı var yeni çatlıyor da olabilir ya da çatlayınca o dağılan sıvı da ağrı yapıyormuş..
inş kaçırmamışızdır ya :KK43:
Uzayan akintini takip et uzayan akinti olursa yumurta catlamis demektir iki parmagin arasinda acarak parmagini 5-8 santim uzarsa yumurta aki kivaminda ise yumurta catlamisdir canim hayirlisi olsun guzelim

Uzayan akintini takip et uzayan akinti olursa yumurta catlamis demektir iki parmagin arasinda acarak parmagini 5-8 santim uzarsa yumurta aki kivaminda ise yumurta catlamisdir canim hayirlisi olsun guzelim
Sabah akıntım vardı çatlamış sanırım... bu akşam değerlendirsek olur inş.
3 tane var yumoş hepsi mi çatladı ki... sonradan çatlayanı da yakalarız belki :)

Tamam söz canım yarın sabah işe gelmeden ilk iş kan vereceğim, duanızı bekliyorum, batıl mı sayarsınız ne sayarsınız benim rakamlara ve günlere inancım var, ayın 12 sinde eşimle tanıştık, ayın 13 ünde doğmuşum, 12 ve 13 rakamalrını seviyorum, bugün yaptırasım vardı testi aslında, yarına inşallah, bir de ben cuma günü doğmuşum, eşimle cuma günü tanıştık, cuma günü evlendik, evimizi arabamızı hep cuma günü aldık, bat 13 14 ocak olunca geçsin, cuma günü kan vereyim diye de bekledim biraz, hakkınızı helal edin. bu arada bende alışkanlık oldu günde 2 defa test yapıyorum:) internetten aldığım laboquick marka ovülasyon ve gebelik testlerim geldi, yine 2. çizgi tabii ki silik vaziyette 2 dk sürmeden belirdi, ovülasyonda ise 2. çizgi ilk çizgi kadar olmasa da koyu sayılır, ovülasyonla gebelik testi yapanlar ne denli koyu olması gerekiyor yardımcı olabilirler mi?
13 yarin senin dogdugun rakamda senin bebis haberini verir rabbim yarin verrrr artttiikkkkk aaaaaaa catliyoruz meraktan

İnşallah canım dua edelim birbirimize...Rabbimden dileyelim O verir...

çatlasa bile hepsi akşam 12. saat oluyor daha yumoşlar etkisini kaybetmeden spermlerle buluşurlar inş. :)
doktor 36 saat sonra ilişki dedi onu dinledik.. bakalım nasip
Daha iki gun olmus spermler senle belkide sabah catladiysa dedigin gibi sivi varsa yol almislardir spermcikler hadi tutunun annenize :KK66:

çatlasa bile hepsi akşam 12. saat oluyor daha yumoşlar etkisini kaybetmeden spermlerle buluşurlar inş. :)
doktor 36 saat sonra ilişki dedi onu dinledik.. bakalım nasip
canım ben yanılmadıysam benim 17,3 mm olan yumurtam diğerlerine göre 2 gün sonra çatladı, ben ayaktayken dizlerimden beni büktüren bir sancı 1 dakikalığına girdi mesela ben öyle anladım. Diğer 2 tanesi 20 küsur mm idi, onlar çatlatma iğnesinin ertesi günü çatladı, onda da aynı sancı olmuştu. İnşallah Rabbim "OL" demiştir.

:KK45::KK45: tamam vereceğim yarın, bu sefer tamam topladım cesaretimi sayenizde. valalhi bir de beni düşünün ne haldeyim daha hamile kalmadan dokuz doğurdum burada:anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
İkiz dogur emi bizde doguracagiz bu merakla yarini iple cekiyorum bak yine cesaret edemedim deme tamammi aaaa bu defa kizarim :KK66:

canım ben yanılmadıysam benim 17,3 mm olan yumurtam diğerlerine göre 2 gün sonra çatladı, ben ayaktayken dizlerimden beni büktüren bir sancı 1 dakikalığına girdi mesela ben öyle anladım. Diğer 2 tanesi 20 küsur mm idi, onlar çatlatma iğnesinin ertesi günü çatladı, onda da aynı sancı olmuştu. İnşallah Rabbim "OL" demiştir.
inşallah canım Rabbim ol diyecek ve olacak bebişlerimiz..
teste göre sen hamişsin zaten hayırlısı bakalım :)

X