çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Cnm uzun süredir girmiyordum foruma bugün bi bakayım dedim kuzum 6 aylık oldu bile teyzesi Rabbime binlerce şükür isteyen herkese Rabbim nasip etsin çok iyiyiz siz nasılsınız
Masallah size bizde iyiyiz cnm 21 aylik kizlarim sukur buyuyoruz rabbim omurlerini saglikli uzun omur yazsin insallah tum bebeklerimize saglik verdin olmayanlara bu duyguyu tatdirsin insallah prensese prensmi prensesmi geldi masallah minnoslara saglikla buyut canim

Arkadaşlar merhaba araniza yeni katildim beni bilgilendirin lutfen simdi ben bu ayin 5inde catlatma ignesi vuruldum bugun test yaptim ve ikinci cizgi silik cikti ne yyapiyim bilemedim bi yardimci olun ya

Eklentiler

• 20180913_102437.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 158
Arkadaşlar merhaba araniza yeni katildim beni bilgilendirin lutfen simdi ben bu ayin 5inde catlatma ignesi vuruldum bugun test yaptim ve ikinci cizgi silik cikti ne yyapiyim bilemedim bi yardimci olun ya

cnm daha yeni catlatma ignesi vurulmussun ignenin etkisi daha gecmemistir oyuzden teste 2. Cizgi cikabalir igne vurulduktna 15 gun snra test yap sen biraz daha beklemen gerekir igneyi yaptiktan bi kac gun snra tets yapanlar genelde senin gbi ikinci cizgiyi goruyorlar oda ignenin etkisiinden dolayi

Igne yaptirali 9 gun oldu yarin tekrar yapmayi dusunuyodum ignenin etkisi 7 ve 10 icinde vücuttan atiliyomus diye okudum bilmiyorum ki ya valla bekliyim mi simdi ben

Igne yaptirali 9 gun oldu yarin tekrar yapmayi dusunuyodum ignenin etkisi 7 ve 10 icinde vücuttan atiliyomus diye okudum bilmiyorum ki ya valla bekliyim mi simdi ben

cnm ignenin etkisi 10gune anca atilir ama 10 gundne snra sen test yapsanda negatifi alablrsin 15 gun bekle gene sne hatta en iyisi adet gununu bekle daha iyi olur ins guzel haberleri alirsin ama cok stres yapma cnm streste etkiler Allah zamanini yazmistir zamani gelicne olacaktir ins ben 3 ay klomen kullandim ilk ayonda catlatma igneis oldum hamile kalmadim ama aradan aylar gecto hic bir sey yapmadim kendiligidmen hamile kaldim cnm ve ben 4 senedirde korunmuyodum birdne kendiliginden hamle kaldim her seyon bir zamani var cnm ins guzel haberleir alirsin

Ben cizgiyi gorunce cok sevindim bakalim test yapinca haber vericem inşallah vardır ümidim kırılmaz

Aslinda ben son 3 4 gundur cok acikiyorum asiri yani bide cok akintim var

Ben cizgiyi gorunce cok sevindim bakalim test yapinca haber vericem inşallah vardır ümidim kırılmaz

ins vardir cnm ama igne etkisinden dolayi ikinci cizgi ckmistir suanda belli olmaz bi kac gun snra igne etkisi gecince testtede tke cozgi cikar ama adetne yakin belli olur hamilelik avrsa ins vardir bende 15 gun geciknistim surekli acikiyodum yemek yiyodum hic hamle okdugumu duusnmedim testte yapmadim 15 gun bekledim en sonunda tets yapinca iki cizgiyi gormustum cnm ins sende guzel haber alirisn

Insallah tesekkur ederim bilgiler8n icin bir kac gun sonra test yapicam bakalim ne olucak adetim gecikirse tekrar test yaparim bakalim hayirlisi olsun

İğnenin etkisi 10 gün sonra geçiyor. O yüzden 10 gün geçmeden yapılan testler yanıltabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…