çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Arkadaşlar merhaba araniza yeni katildim beni bilgilendirin lutfen simdi ben bu ayin 5inde catlatma ignesi vuruldum bugun test yaptim ve ikinci cizgi silik cikti ne yyapiyim bilemedim bi yardimci olun ya
13 gun tekrarlayin 13-14 gun ignenin etkisi kalmiyor

Yani bugün yada yarin gerçi adet gunume 5 var var hic yapmiyim zaten gecikirsem tekrarlarim teşekkür ederim haberdar edicem sizi
Rabbim gonlunuze gore nasip etsin insallah bebeginiz sizinledir

Arkadaslar adet gunum 3 gun gecikti bende test yaptim ikinci cizgi pozitif çıkmıştı ama bu sabah kanamam oldu napicam bilmiyorum

Arkadaslar adet gunum 3 gun gecikti bende test yaptim ikinci cizgi pozitif çıkmıştı ama bu sabah kanamam oldu napicam bilmiyorum
Dr gidin kanaman olabilir pozitif diyorsunuz ilac yazar size gitmedinizmi yoksa

ben bugün test yaptım idrarda çıkmadı 14. günüm. acaba olsa bile çıkmama ihtimali varmı..kanda mı çıkar kesin..bilen varsa cvb yazabilirmi lütfen
Aradan baya geçmiş ama bnde sizin durumunuzdayım şuan! Süreç nasıl oldu adet oldunuz mu yada gebemisiniz:110:

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle Rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda bebek nasib etsin, hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın. Soruma gelince ben klomen+çatlatma iğnesi tedavisi gördüm bu ay. İlk tedavim. İğnenin üstünden 15 gün geçti. Bugün test yaptım ve hemen ikinci çizgi belirdi. Yalnız ben 31günde bi adet olurum genelde. Bugün 28.gün ve çatlatma iğne olalı, olduğum günü saymazsak tam 15gün oldu. Hala iğnenin etkisi var mıdır? Bunları yaşayan oldu mu aranızda?

Arkadaşlar merhaba öncelikle Allah isteyen herkese bebiş nasip etsin :) bende pkoluyum 3 yumurtam büyümüştü 2 si 20mm 1diğeri 16mm çatlatma iğnesi vurulalı 8 gün oldu ve ara ara kasıklarımda ve belimde ağrı oluyor. Sizce normal mi ????

kizlar catlma.ignesinden sonra normal adet gunun gecikincemi test yapiyosun benim 19.gunum adet zamanim bugun ne yapmaliymmmmmmmm????

Merhabalar öncelikle bu mübarek günde rabbim isteyen herkese nasip etsin ben dün çatlatma iğnesi yaptırdım sağda 2 yumurta var dedi biri 20 mm biri 16 mm dedi iğne yapıldı bakalım hayırlısı böyle olup hamile olan varmı ?

canım yanıyor artık,dayanamıyorum.çatlama iğnemde işe yaramadı ve hastalandım.durduramıyorum gözyaşlarımı.bitmeyen tedaviler yıkılan umutlar,bir hevesle uygulanan kürler,tükenen gücüm.neden rabbim neden isyan etmiyorum ama dayanamıyorum allahım güç ver.bir türlü gelmeyen bebeğimi özlüyorum,kokusunu özlüyorum,rüyalarımda görüyorum.kimisi der ben hamile kalmamak için uğraşıyorum sen olsun die,kimisi der ay bebeğim cok tatlı,sende hala yokmu.insanlarmı acımasız bana karşı, benim acım ağırmı.gel bebeğim ne olur gel tükenen gücüm,gülen yüzüm,tükenen umutlarım ol.babanda cok üzülüyo ama bana kıyamadığından belli etmio.gel bebeğim annen her gece,her gündüz ağlıyo,gel bebeğim umutlarımın son damlasıda tükenmeden..kusura bakmayın arkadaşlar kimsem yok içimi dökmek istedim.artık çok yoruldum.
Çook uzun sure olmus ama hamile kaldiniz mi acaba neler yaptiniz

Merhaba hanimlar bende 11.02.2020 de çatlatma ignesi vuruldum ve bugunde adet gunum ve hiç bi belirtim yok acaba tutmusmudur test yapsammi karar veremedim

X