çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Selam arkadaşlar öncelikle hepimize şifalar ve hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum. Bende çatlatma iğnesi serüvenini bu ay ilk defa yaşadım. 20 haziran akşamı iğne oldum. Bugün 15.günüm test yapmadım yapamıyorum aslında tek çizgiyi görürüm diye 10 temmuzu bekliyorum 9 temmuzda hasta olmam lazım 1 gün gecikirim inşallah da hevesli hevesli test yapabilirim. Ama bugün karın ağrım biraz arttı ve göğüslerim çok hassas inşallah hepinizin hayırlı haberlerini okurum ve size hayırlı haber verebilirim

canım adet günün değişti ki senin iğneden sonraki 15. gün gebelik yoksa kanama geliyor doktorun test günü vermedimi genelde 12. güne test günü veriyor doktorlar hamile olma olasılığın yüksek değilsede bugün yarın adet olabilirsin hayırlısı olsun hakkında ben iğne olduğumda hep 15. gün adet oldum 3 ay tedavi oldum bu şekilde

Çok teşekkür ederim. Test günü için bişey demedi. Hasta olursan 1 ay ara vericez dedi sadece. yapsam mı acaba test bilemedim bide hafif bi nefes darlığı çekiyorum baktım biraz sanırım bir çok arkadaşta iğneden dolayı oluyor.

canım 15. gün belli olur artık test yapabilirsin

canım ben kan verdim 3.2 çıktı yarın bakıcaz yükselmişmi düşmüşmü

Hadi hayırlısı inşallah yükselir tez zamanda yavrunu alırsın kucağına senin adına çok sevindim. Çok ilginç birbirimizi hiç tanımıyoruz ama güzel haberlerinizi okuyunca çok mutlu oluyorum, kötü lerinde ise çok üzülüyorum

canımsın yaa
sence nasıl?

Eklentiler

• 604B8243-850B-4A72-B506-055C7C9AD22B.jpeg
    37,6 KB · Görüntüleme: 222
Anladım Canım, yarın sabah test yapıcam ben, tam detayını bilemiyorum ama hergün bhcg 2 ye Katlaması gerekiyor ama bu kişiden kişiyede değişebiliyormuş

Bu sabah test yaptım hamile değilim iğne olalı 16.gün hala hasta da olmadım arada olacakmışım gibi ağrılarım oluyor ama net yok bişeyde hissetmiyorum zaten. Hayırlısı hakkımızda kızlar size bişey sorcam bu benim ilk klomen hapı ve iğne maceramdı şimdi bi ay boşluk ve bi dahaki ağustos ayında olacak ama acaba aşılama mı istesek bu sefer diye düşünüyoruz sizce ne yapmalıyız tecrübelerinize çok ihtiyacım var

Kizzz sen sen hamilesinnnnnnn yerim seni kardesmi geliyor pasacana optummmmm cok saglikla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…