çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar merhaba,ben pco luyum malesef ilk defa bu ay klomen kullandım 3 yumurtam vardı sonra menagone iğne oldum tek yumurtam gelişti 18 19 mm sonra ovitrelle catlatma ignesi kullandım 21 temmuzda 36 saat sonra ve diğer günler ilişki önerdi doktorum.
Bugün iğneden sonraki 11. Günüm dayanamadm kan testi yaptırdım malesef 1.20 yükselir mi sizce

13 gün tekrarlayın. Allah'tan Ümit kesilmez

Yanı 3 ağustosta adet tarihim aslında erken yaptırdım biraz yinede ümitliyim:)
Doktorunuzun söylediği tarihte yaptırmanızda fayda var.söylenilen tarihten daha önce yaptırdığınızda iğnenin etkisinden dolayı farklı,kafa karıştırıcı sonuçlar çıkabiliyor.

Kızlar 25 temmuzda çatlatma iğnesi oldum idrar testinde dünde çift çizgi görmüştüm Bugün 13. Günüm testim böyle çıktı sizce hamile miyim

Eklentiler

• F33B5771-46C3-41AF-BC34-2B73C015FAEC.jpeg
    162,9 KB · Görüntüleme: 98
Bende ayın 20 sinde çatlatma iğnesi oldum ondan önce klomen kullandım. Sabah test denedim idrar net bir tek çizgi öyle silik çift falan da yok. İğne etkisi
İle çift çizgi çıkanlar varmış ya onu test ettim :) ama bende öle bişi
Yok. Sonuç olarak hamile olacağımı canı gönülden hissediyorum bekliyorum. Ama şu an negatif se olmayacak galiba

Igneden sonraki 15.günüm hala adet olmadım idrar testi negatif çıkıyor adetim 3 gün gecikti bende bekliyorum

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım klomen kullandım 5 gün dünde çatlatma iğnesi oldum aranızda bu durumu yaşayan hamile kalan var mı

Valla benim çatlatma iğnesinden sonra 24.günüm.test negatif ti 5 gün önce de. Yani iğnenin 19.günü.hamile görünmüyorum ama adet de olmuyorum. 27-28 günde olurum düzenli.

bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var ama adet belirtileri de başladı

Bende 21.03.21 de çatlatma iğnesini yaptım göğüs uçlarım dehşet şekilde agrıuor dokununca kasıklarım ara ara az agrıuor bugün test yaptık çok silik çizgi çıktı sizce gebe miyim bide göğüs ucu iğnenin hala 10. günde okadar ağrıyan varmıydı

Çatlatma iğnesinin 11. Günü test yaptım bembeyaz çıktı sonrasında pozitif çıkan varmı böyle bir durum yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…