çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

aminn inşallah canım.
bu gün nasılsın?
Bugün iyiyim canım sadece evi süpürdüm kasıklarımda sağlı sollu kasılma veya batma tarzı hafif ağrı oldu.. Kas ağrısı da olabilir bu arada bana kızacaksın ben sabah yine dayanamadım test yaptım haka belirgin çıkıyo iğnenin etkisi geçmemiş kimilerininki 10. Hatta 9. Günde tek çizgi çıkmış bizde neden etkisi bu kadar sürdü anlamadım.. Birde sabah progestoron hormonuna baktırdım yumurtlama kaliteli mi diye 21.8 çıktı gayet iyiymiş ama bakalım tuttu mu?? Sende be var ne yok

Eklentiler

• DSC_4238.JPG
    22,7 KB · Görüntüleme: 65

aa değerin gayet iyi çıkmış. bu da çatladığını gösteriyor zaten. test pazartesiye kadar yapmamak lazım bence. benovu testi de gebelik testi de yapmıyorum pazartesiye kadar. pazartesi 12.günüm oluyor ne çıkarsa doğrudur artık bence.

En doğrusunu yapıyorsun canım inşallah bende pazartesi yapacam artık iğne etkisi geçmiyor kolay kolay bilseydim bugün doğum evinde beta yada baktırırdım eğer yüksek bi değerse mesela 50 nin üstünde gebelik lehine olabilirdi unuttum onu

Ben zaten inan umutlu degilim kendimden. Belirtiler bile ucup gitti. Demek ki ignenin etkisiymis hersey. Umarım senin vardır canım. Kanda adetim gecerse baktırırım ancak baska turlu 0 degeriyle yuzlesemem.

Ben zaten inan umutlu degilim kendimden. Belirtiler bile ucup gitti. Demek ki ignenin etkisiymis hersey. Umarım senin vardır canım. Kanda adetim gecerse baktırırım ancak baska turlu 0 degeriyle yuzlesemem.
İnşallah ikimizde de vardır canım Rabbim büyük rahmeti bol bizlerede nasip etsin.. Kasık ağrıların bitti mi?

İnşallah ikimizde de vardır canım Rabbim büyük rahmeti bol bizlerede nasip etsin.. Kasık ağrıların bitti mi?

Cok agrım vardı ama dun ve bugun yok hic canım. Arada biraz batıyor o kadar. Hakkımızda hayırlısı. Pazartesi bizim gunumuz olur insallah. Adetime 8 9 gun kaldı zaten.

Canim bugun igneden sonra 8. Gunum merakla teset yapmayi bekliyorum bende..ağrım fln yok ama akıntım var niye acaba?İNSALLAH hamişizdir
Canım benimde kasıklatda hafif ağrı vardı bugün yok ama yarın iğneninn 12. Günü belki sabah test yaparım ama misafirlikteyim yatılı belki pazartesiye kalır.. Rabbim yüzümüze baksın inşallah canım

Ne deyim canım Rabbim ne kadar istiyoruz biliyo herşeyin bi zamanı var olmayacaksa bile allah bunun sabrını versin inş

amin inşallah canım.
bu gün o kadar umutsuzluğa düştüm ki pazartesi test bile yapmayıp adeti mi beklesem diyorum.
şimdi negatifi görüp boşu boşuna üzülmeyeyim.
sana diyordum ya kasık ağrım batmam var diye ben günlerdir kabızım (çok afedersin) bence hepsi de ondan.

merhaba herkese ende bu ayin 11 inde catlatma ignesi vurup 13 unde 2. asilamami yaptirdim pazartesi gunu 15 gun olacak dun aksam evde test yaptim negatif cikti acaba erkenmi daha ?15. gunden sonra sonuc degisebilirmi ?

ignenin uzerinden 12 gun gecmesi gerekiyor test yapmak icin

canım inşallah sonucun değişir. adet olana kadar umut kesilmez. ben de ayın 15inde çatlatma iğnemi oldum. pazartesi günü idrar testi yapmayı düşünüyordum ama üzülmemek için yapmayıp adeti bekleyeceğim sanırım.

Psikolojik olabilir canım bizimkisi ben yinede yarın yapabilirm emin değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…