çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Benimki yarın 12. Günüm ama umudum azaldı.. Yinede yarın yapacam inş testi :) inş seninkide tutmuştur belkide 2 gün sonra yenile testini
canim soylemek istedigim biliyorsundur muhtemelen catlatma ignelerinde hvg yani hamilelik hormonu var vucudun bunu atmasi icin 10 12 gun gecmesi gerekiyo yanlis gebelik tahmini olabiliyor testlerde oyuzden yarindan sonra yap derim umudun neden azaldi

canim soylemek istedigim biliyorsundur muhtemelen catlatma ignelerinde hvg yani hamilelik hormonu var vucudun bunu atmasi icin 10 12 gun gecmesi gerekiyo yanlis gebelik tahmini olabiliyor testlerde oyuzden yarindan sonra yap derim umudun neden azaldi
Canım benim hiç belirttim yok ondan dolayı seninle alakası yok ben birden öyle düşündüm

Canım benim hiç belirttim yok ondan dolayı seninle alakası yok ben birden öyle düşündüm
biliyorum benim icin soylemediginizi
ben ilk igne yaptiktan sonra 10 gun kadar cok kasik bel agrisi cektim son 4 5 gundur bendede hic bir belirti yok sadece afedersiniz ama kabizlik vede gogus sizisi var

biliyorum benim icin soylemediginizi
ben ilk igne yaptiktan sonra 10 gun kadar cok kasik bel agrisi cektim son 4 5 gundur bendede hic bir belirti yok sadece afedersiniz ama kabizlik vede gogus sizisi var

Kabızlık beni de mahvetti. Surup ictim en sonunda. Bel agrım var benim de. Bende umutsuzum malesef ki.

tup bebeklerde gen arastirmasi yaptinizmi ?

yaptırmadım henüz. iki tane daha dondurulmuş deneme hakkım var. onlara bir müddet ara vermeyi düşünüyorum. sanırım bu defa da olmazsa bir süre bebek fikrine ara vereceğim. benim aşılama olmadı. kendinden gelişen bir yumurtam vardı ayın 15inde iğne vuruldum düzenli ilişki de oldu ama tutmadığını düşünüyorum. Allah büyük. hepimiz için hayırlısı.

Ya kızlar benim aşırı derecede bel ağrım var nedense..benim gibi olan varmı??dün gece hiç yatamadim agrisindan.kötüye mi alamethamilelik belirtisi olamazmı acaba?bugun igneden sonraki 9.günum.adetimede 9 gun var daha...

benim de günlerdir bel ağrım var canım bu gün iğneden sonra 11.günüm benim de. iğneden kaynaklı olduğunu düşünüyorum zaten umutlu da değilim.

atsana bir fotosunu bakayım.
bende yarın sabah yapacağım test.
benim de yok büyük ihtimal.
en azından benim de iğnenin etkisi geçmiş en azından yanıltıcı bir sonuç almayız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…