çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım benimde 15. Günüm ve bende 28 günde bir adet oluyorum:) hadi bakalım hayırlısı iğneden oluyorsada yapacak bişey yok bekleyip gorcez umarım buna deger canım..

yoksa biz ikiz miyiz??
bu kadar benzerlikle inşallah ikimizde hayırlı sonucu alırız canım.

dediğin gibi bu kadar benzerlik olur... İnş canım burda hayırlı haberler paylaşalım Rabbim yüzümüze baksın.. Eve varmadın herhalde değil mi gerçekten işin yorucu canım kolay gelsin sana

yok canım 10da çıkıp 10buçukta evde olacağım. evet malesef saat dilimi olarak yorucu ve zamansız. olsun her işin zorluğu var buna da şükür elhamdülillah. beni de meraklandırdın eve gidip yapacağım hemen testi.

Ortalama aynı gibi canım :) etki yavaş yavaş gidiyo hadi bakalım 1 hafta sonra inş testlerimizi de paylaşırız burda

Bu geceyi degerlendirmeyecegim yarın geceyi degerlendiririm. Yarın da dogum gunum :) ignenin etkisi nasıl bir seyse kac gundur gecmedi cok sasırdım.

Ooo şimdiden doğum günün kutlu olsun :) sana güzel bi hediye okur bebiş inş... Canım ben 13. Gunde dahi çok silik görüp adet oldum yani iğne çok etkili

Tesekkur ederim canımm :) cok enteresan ya ben ilk defa kullanıyorum igneyi o yuzden sasırdım. Bu arada ben istanbulda yasıyorum. Yarın 27 yasına girecegim insallah. Peki daha once kullandıgında belirti yasamıs mıydın? Yasayıp da adet olduysan hic kendimizi dinlemeyelim o zaman.

Canım ben 2016 Ağustos ayında babamı kaybettim o sıra tedavi görüyordum ama babamı kaybedince bunalıma girmemek için kendimi spora verdim ve hamile kaldığım ay deli gibi pilates bisiklet yapıyordum yani hiç kendimi dinlemedim.. Büyük bi belirtim olmadı adete kadar sadece adete yakın gunlerde uyku çok oluyordu halsizlik birde adet tarihinden sonra kasık batması ve göğüs ağrısı oldu aslında çok belirgin bi belirti olmuyo biz kuruntu yapıyoz

anladım canım. başın sağ olsun bu arada. kendimi dinlememeye çalışıyorum zaten bakalım.

İyiyim canım. Sana bu aksam yaptıgım ovu testini atacaktım da atamadım dosya buyuk dedi. Bir tık daha acılmıs. Sen ne yaptın?
Canim dosyanın boyutunu kucult azcık kirp öyle at.. bende iyyim öyle bi belirtim yok canım yani bu ayı boş geçtim galiba ama yinede yarın sabah bi gebelik testi yapip vucuttan atılmış mi merak ediyorum sende belirti var mı?

Bilmiyorum bende canım. Bugun kasıklarım da agrımadı. Bende bir sey olmadıgını dusunuyorum.

Aslında en guzeli o canım süpriz olacak bebişin gelişi hiç ummadığın anda :)
Aynı benim oğlumun geldiği gibi beklediğim anda umudugumun hiç olmadığı ayda :) biraz yakmaya çalıştı kızlar buraya bende çok yazmıştım 3 kez kullandım bi sorunum da yoktu yani sanırım benim tamamen kafayla alakaliymis kiii umudumu kesip amaaannn olmicak dediğim ay oğlumun müjdesi geldi bana ve şuan ayağımda sallıyorum Rabbim hepinizin gonlundekini hakkında hayırlı eylesin hayırlısıyla sizlere de nasip etsin inş dediğim gibi biraz rahat olmaya çalışın çok zor ama inanın birazda kafada bitiyomus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…