çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Duphaston da buyuk ihtimalle progesteron icerikli bir ignedir,tutunmasi icin progesteron ile destekleniyor ve gebelik testini etkilemez.fakat catlatma ignesindeki hcg, lh gibi davrandigi icin guvenilir olmaz bence
Duphaston igne degil hap gebelik olusmussa bebegin tutunmasi icin kullanacaksin dedi. O hapi kullandim bitti zaten 15 gun kullandim bende sut hormonu yuksek bu da gebelige engel onun icin dostinex kullanıyorum bu da dusuge sebep oluyor o yuzden Duphaston verdi

Ya seydax yoksa bile 10 gun sonra yeniden baslamicak misin denemeye.caresiz degilsin ki yenideyeniden yeniden
Gecmis olsun canim. Peki simdi yapmaya gidiyorum beni bekleyin dua edin nolur.Rabbim hepimize nasip etsin inşallah dogru zamanda zambra S svcn10

Hadi bekliyoruz.Hem yoksa bile 10 gun sonra azimle yeniden yeniden yeniden deneyeceksin cnmm birakacak degilsin

Evet adet tarihimi beklecegim adet olursam tekrar klomen eger bu da olmazsa asilama dedi ama bu klomende de olmazsa ara verecegim kendiliginden olur belki

Valla ıyı dayanmıssın ben olsam kac tane kan testı yaptrırdm allah bılır bekle bakalm canım belkı gec dollenme fln olmstur allahtan umıt kesılmez

Seydax belki ayni,seyi bende bu ay yasayacagim.Ve bu ay elimden ne geliyorsa yaptim buharami oturmadim vickse mi oturmadim incir,sogan,pekmez,birde jel var onu da kullandim.emek veriyo insam biliyorum seni anlayabiliyorum,ama pes mi edeceksin hayir,yeniden umutla,devam edecegiz...

5dk sonra cikan sonuca itibar etmeyin diyor bir de ben internetten markasi surelab olan ovulasyon testi aldim 40 tane 6 tane de gebelik testi hediyeydi onunla yaptim ya acaba dandik bi marka mi test saglam mıdır ki. Hic guvenemedim de baska bi tets mi alsam yarin eczaneden

Kızlar fetıh suresını okuyun cumartesı gunu baslanması erekıyo 41 tane okunuyo ınternette okuma usulu yazıya dertten sıkıntıdan ve dıledıgın bısy gerck oluyoms dua kapısını hıc kapatmayalım deneyın derım bn dun basladım devam ettrcm cuma son ogunde test yapcam hayrlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…