çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

5dk sonra cikan sonuca itibar etmeyin diyor bir de ben internetten markasi surelab olan ovulasyon testi aldim 40 tane 6 tane de gebelik testi hediyeydi onunla yaptim ya acaba dandik bi marka mi test saglam mıdır ki. Hic guvenemedim de baska bi tets mi alsam yarin eczaneden

Ben gittigiyordan laboquick marka stokladim eve guvenilirligini de test ettim.fiyati da gayet uygundu.ama senin kullandigin markayi hic denemedim cnm

Canim daha 10 aylik evliyim 25 yasindayim herkes bebek bebek diye tutturuyo cevremdeki herkes bana inat hamile kaliyo sanki kime gitsem yapin bebek haykirmak istiyorum yuzlerine isteyince olmuyor iste. Birakmayacagim tabiki devam edecegim ama insani yipratiyor daha yolun basindayim biliyorum :KK43:

5dk sonra cikan sonuca itibar etmeyin diyor bir de ben internetten markasi surelab olan ovulasyon testi aldim 40 tane 6 tane de gebelik testi hediyeydi onunla yaptim ya acaba dandik bi marka mi test saglam mıdır ki. Hic guvenemedim de baska bi tets mi alsam yarin eczaneden
Al dene ama bu sefer sabah ıdrarıyla yap bence bıde ole dene bakalım ve bıraz bekle canım dha yenıyse öle hemen cıkmaz

Canim daha 10 aylik evliyim 25 yasindayim herkes bebek bebek diye tutturuyo cevremdeki herkes bana inat hamile kaliyo sanki kime gitsem yapin bebek haykirmak istiyorum yuzlerine isteyince olmuyor iste. Birakmayacagim tabiki devam edecegim ama insani yipratiyor daha yolun basindayim biliyorum :KK43:
Al bendende okdr canım 24 yasındayım bı senelık evlıym herks cocuk cocuk cocuk pskoljm bozuldu sankı hc cocugm olmucakmıs gbı dusunmeye basladım artık

Ben de gitti gidiyordan aldim bakalim adetime az kaldi onu bekleyeyim en iyisi doktorum adet olmazsan gectikten 1 hafta sonra gel dedi

Ben 32 yasimdayim ve 3 yillik evliyim.Kanser tedavisi gordugum icin dr izin vermedi 6 ay once izin verdi ve deniyorum.ustelik kendiliginden olan hastaligim donemimdeki mucize gibi bir bebegi dr izin vermedigi icin aldirmak zorunda kaldim.ve yumurtam o kadar az ki... lutfen artilarini da gor ki negatifliklere saplanip kalmayasin

Ben 32 yasimdayim ve 3 yillik evliyim.Kanser tedavisi gordugum icin dr izin vermedi 6 ay once izin verdi ve deniyorum.ustelik kendiliginden olan hastaligim donemimdeki mucize gibi bir bebegi dr izin vermedigi icin aldirmak zorunda kaldim.ve yumurtam o kadar az ki... lutfen artilarini da gor ki negatifliklere saplanip kalmayasin

Allahim sifa versin tez vakitte kucağını doldursun inşallah cok uzuldum.cok haklisin

Ben rutin kontrole gittim bebek dusunuyoruz diye sandim ki ilk yapmaya bebek olacak folik asit falan filan verir bi gideyim dedim o da hemen hormon testi istedi baktik ki prolaktin yuksek iyiki gitmisim doktora neyseki onun tedavisi kolay Allahim baska dertler vermesin kizlar tez vakitte kucagimiz dolsun inşallah

Allah herseyin hayirlisini,saglikla sihhatle versin.Sorana da daha cok erken de gec.insanlara gore mi yasicaz

Özge nasılsın canımmm ıyı mısın var mı bi değişiklik
War Can'ım iyi değil.. En sonuncu ili test 2 katından daha fazla artmıştı bugun test sonucun 1200-1500 çıkması gerekirken. 471 çıktı. Yani dört günde sadece 100 birim artmış.. Doktor ğrogestana bırak sağlıksız gebelik kanama ile vücut dışarı atar dedi.. Bekliyorum keşke test hatalı olsa :KK43:

C
War Can'ım iyi değil.. En sonuncu ili test 2 katından daha fazla artmıştı bugun test sonucun 1200-1500 çıkması gerekirken. 471 çıktı. Yani dört günde sadece 100 birim artmış.. Doktor ğrogestana bırak sağlıksız gebelik kanama ile vücut dışarı atar dedi.. Bekliyorum keşke test hatalı olsa :KK43:
canm hiç üzülme ınankı vardr bundada bı hayr bak döllenme olabılıyo ınş en kısa zamanda sğlıklı bebişlerimiz olcak ınş döllenmenın olmadı iyi bişey bence sen rahat ol

Kızlar yarın sabah iki doz choriomon 5000 mg iğne olucam kalcadan tek siringada karıştırılıp mı yapılıyo

Bana da eşimin teyzeleri çok diyodu 5-6 aylık evliyken yapsana yapsana yokmu bisey en sonunda bi gün demiştim pazardan alınıp karnıma konulacak bisey olsa yapicam da işte öyle olmuyo dedim sende gerektiğinde söyle atma içine 9. Ayimda kaldım bende bi sene de geçen hafta oldu evleneli dert etme

Üzülme dicem ama ne desem boş gelicek ama şunu dusun Dr un dediği gibi dusen bebek mutlaka sağlıksız olurmuş vücut atarmış kendisi belki sınavın daha büyük olacaktı Rabbim hayirlisini gostersin canım

X