çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canim Allagim bu kez yuzunu güldürsün inşallah stres yapma hic dusunme oyalanacak bir seyler bul bebek dusuncesinden biraz uzaklas canim
Amin canım hepimizin inş.. Evet bu ay tecrübelendim normal yaşantıma devam edicem geçen ay çok kasmıştım kendimi. Olucağı varsa hertürlü oluyo ztn hayırlısı olsun hepimiz için

Oyle mi canım erken olmamis misin ilaclardan dolayi mi acaba? Bat 26 agustos canim 7 gunum var
Evet 4 gün erken olmuştum canım yumurtlamadan 15 gün sonra Regl olunur diyorlar ya benim öyle denk geldi. Ama kimisinin de bat ta geliyo valla bilemedim ki. Ama yine de bata kdr beklemekte fayda var sanırım :) inş güzel haberler alırsın canım ya valla çok zor bi süreç

Evet zor bir surec yasayan biliyor. Ama kendimi hic olmus gibi hissetmiyorum ben olmayacak bu ay sanirim bakalim nasip inşallah rabbim nasip eder

İnş eder Can'ım iyi düşünelim iyi olsun:) ilk ayın mı tedavideki
Klomeni 2.kullanisim ilk ay igne olmadim doktora gidememistim. Bu ay igne oldum 5 yumurtadan 2si catlamis en buyugu 21mm o catlamis doktora gittigimde 2 yumurtan catlamis gebelik olusmus olabilir dedi bebek tutunsun diye de duphaston verdi. O da bu aksam bitiyor son hapi icecegim. Adetini bekle olmazsan 1 hafta sonra gel dedi. Adet olursan klomene devam dedi

Anladım canım benim de ikinci ayım bakalım kısmet beklemeye çalış bari çok zor biliyorum ama :) benim bi iki ay ara dedi ama bilmiyorum belki değiştiricem doktorumu film çektirmek istiyorum bi an önce

benden sana tavsiye hamilelikle ilgili şeyler okuma 2 hafta kafanı dinle bak sonuc güzel olacak inşallah yeter ki stresten ve çok düşünmekten uzak dur

Merhaba arkadaşlar ıkı ay once klomenle kımyasal gebelık gecırdım bı ay ara verdık bu ayda klomen ve catlatma ıgnesı oldum bugun 9. Gunum kacıncı gunde dogru sonuc alablırm test ıcın sabırsızlanıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…