çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

herkese merhaba, benim durumumda olan var mı merek ediyorum ... ben 7 ağustosta göbekten çatlatma iğnesi oldum. sonrasında ayın 16 sında progesteron ölçümü yaptırdım. sonuç 8.74 çıktı ..doktorum sonuç iyi dedi... 1 2 hafta bekle dedi ama ben dayanamadım 22 sinde yani dün kanda gebelik baktırdım sonuç hüsran (0.15) oldu.. 3-4 gündğr kasıklarım adet ağrısı gibi ağrıyor... sizce erken mi yaptırdım tahlili .. benim durumumda olup sonrasında pozitif çıkan oldu mu ? bugün mide bulantısı var, psikolojik mi onuda bilmiyorum ... daha önce aşılama yaptırdım bir kez , biyokimyasal gebelik oluştu..

Progesteron testi yumurtanin catlayip catlamadigini gosteren bir test,yumurtlaman olmus.Ams catlatma ignesinden sonra 15. Gun test yapmissin ve su asamada negatif gozukuyor bence rihank uzmek istemezdim ama oyle...salla gitsin gelecek aya konsantre ol bence bende bekliyorum gunler gecmiyor

Kizlaaar yardim lutfen 2 gun sonra adet gunum yaklasik 2 saattir adet agrisi gibi karin ve bel agrim var zor duruyorum vajinada ıslaklık hissettim tuvalete gittim kahverengi akıntı var vajinayi sildigimde az bucuk peceteye de geldi ama adet kani degil kahverengi akıntı şeklinde bu nedir sizce bilgisi olan var mi adet olmak iatemiyorum tutmus olsun lutfen

Ignenin kacinci gunu canim bgn

Kizlar bgn iğnenin 14.gunu test yapamadim.yarin sabah idrar testi yapmayi dusunyom adet olmazsam..15.gunde idrarda cikar mi

Gec dollenme filan da olabilir canim kan ver bence ona gore anlarsin zaten..eger gebelik varsa lekelenme de oluyorsa onlemini alirsin
Adetimin gununu bekliyorum canim kan için kan vermedim daha hic. 2 yumurtam catlamisti en buyugu 21 mm bebek olduysa tutunsun diye duphaston da vermisti doktor

Merhaba canım aslında çok erken yapmamışsın testi ama geç döllenme olmuş olabilir ben 15.günde Regl olmuştum mesela bat ne zamandı

Kizlarrr catlatma ignemin 14.gunu regl nin 28.gunu gebelik testim idrarda negatif ciktiii.. 14.gunde kesin cikar miydi gebelik olsaydi

günaydın arkadaşlar .... malesef dün akşam regl oldum.. yine hüsrana uğradım... kısmet önümüzdeki ay...

günaydın arkadaşlar .... malesef dün akşam regl oldum.. yine hüsrana uğradım... kısmet önümüzdeki ay...
Bende cok korkuyorum bugun 8. Gunum sabah test yaptim negatifti.bu ayda husrana ugramaktan cok korkuyorum.biz zaten boyle gunleri saymaya devam edersek hamile falan kalamayiz sallamayinca oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…