çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

29 u adet günüm ama iğneden sonra 12 14. Gunde test yapablrsınız dıyolar kararsız kaldım hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum :)

Evet ıkı ay once klomen kullandm ama ıgne olmadım kımyasal gebelık olustu gecen ay ara verdık bu ay klomen ve catlatma ıgnesı verdı farklı bı doktora gtmeye basladım goguslerımde agrı ve kasıklarımda fazlasıyla agrı var adetlıyken bıle bukdr agrımazdı hayrlısı dıyelım beklıcez bıraz dha hayrlı haberler alırız ınsallah rabbım ısteyen herkese nasıp etsın fetıh suresını okumanızı tavsıye ederım ama cumrtesıden baslanıyo okunma adabı var ınternetten arastırın derım :)

Aynen birazcık daha bekle bakalım salı Çarşamba yapabilirsin :) belirtilere çok takılma derim ben psikolojisini bozuyo insanın :) inş hepimiz hayırlısıyla hamiş oluruz. Bakayım bi :)

Her ay umutlanmicam diyorum ama bu ay yine umutluyum ve yine gunler gecmiyor.ustelik bu ay ebegumecine oturdum,incir ve sogan kuru de yaptim,ayin 16 sinda da catlatma ignemi oldum.haaa birde preseed jel de kullandim.Daha 7 gun var test yapmam icin

Her ay umutlanmicam diyorum ama bu ay yine umutluyum ve yine gunler gecmiyor.ustelik bu ay ebegumecine oturdum,incir ve sogan kuru de yaptim,ayin 16 sinda da catlatma ignemi oldum.haaa birde preseed jel de kullandim.Daha 7 gun var test yapmam icin
Beklemek cok zor gercekten benımde test yapmama 5 gun var ıgneden anr 12 14 arası yapablrsınz dıyolar bende bır hafta sogan kurunu yaptım hakkımızda hayrlısı olsun rabbım ısteyen herkese nasıp eder ınsalah :)

Merhaba kizlar catlatma ignemin 17.gunundwyim adetime 5 gun var. 5 yumurtam olusmustu en buyugu 21mm sadece 2 si catlamis 21mm olan da catlamis adetini bekle dedi doktor test yapsam cikar mi 3 gun once ovulasyon yaptim 2.cizgi cok cok silikti bugunde ovulasyon yaptim 2.cizgi hemen belirdi ama ilkine gore silikti gebelik testi yapsam mi yoksa adetimi mi beklesem bu arada gebelik olusmus olabilir dedi doktor ve duphaston verdi bebek tutunsun diye o da 2 gun once bitti.

Haber verirsen sevinirim sevcan insallah diledigin gibi olur hersey

Yahu nasil dayaniyorsun ben olsam elli kere test yapmistim.benim catlatmanin etkisi 12. Gun hic kalmamisti eminim hatta 9. Gun bile kanda 5 in altindaydi 5 in altinda olani zaten idrar gebelik testleri gostermiyor.Bence idrar testi denemelisin

Yahu nasil dayaniyorsun ben olsam elli kere test yapmistim.benim catlatmanin etkisi 12. Gun hic kalmamisti eminim hatta 9. Gun bile kanda 5 in altindaydi 5 in altinda olani zaten idrar gebelik testleri gostermiyor.Bence idrar testi denemelisin
Merhaba zambra inan zor dayanıyorum kendimi surekli oyalacak bir seyler buluyorum unutmaya calisiyorum olmayacak gibi hissediyorum o yuzden yapmaktan korkuyorum herhangi belirti bir sey yasamiyorum zaten o yuzden adeti beklemek mantikli gelir diye düşündüm idrarda negatif gormeye hazir degilim yikilırım

Duphaston da buyuk ihtimalle progesteron icerikli bir ignedir,tutunmasi icin progesteron ile destekleniyor ve gebelik testini etkilemez.fakat catlatma ignesindeki hcg, lh gibi davrandigi icin guvenilir olmaz bence

Evde varsa kalk yap hadi bekliyorum :)

Iyiyse de kotuyse de eninde sonunda yuzleseceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…