çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

benimde bugün çatlatma iğnesini 13. günü ama test yapmaya korkuyorum .. inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz... buarada hiç bir belirtim yok ilk hamileliğimde göğüslerim çok fazla ağrımıştı hatta hissetmiştim hamile olduğumu ama şuan tık yok..

Artik yapsana canimmm belirsizlik cokk kotu

Karbonat yapsaniza kopururse hamile ckmiyomus yapan kisi idrari kaba yapin bi kaba karbonar ustune idrari dokun kopurirse hamile dibe ckerse degilmis ole diyolar

Kizlar bnm test. Yaptim baya hemde ckmadi son 3 gndur yapmiyorum ckmiyo die adetm geceli 1 gn oldu mdm blnti var gogusler hass ama teste ckmadi

Evet yavrum 14 sabah oldum igneyi canimm yapinca test haberleselim arka arkaya iyi haberi veririz insallah

Insallah canim ya benimde ilk sabirsizlikla bekliyorm. Benm bacaklarmda halsizlik oldu igneden sonra. Ben de senin gibi dayanamadm igneden bi hafta sonra test yaptim negatf ckti daha cok erken dediler iste sabretmeye calisiyorm artk bende insallah tutar olur

Insallah canim ya benimde ilk sabirsizlikla bekliyorm. Benm bacaklarmda halsizlik oldu igneden sonra. Ben de senin gibi dayanamadm igneden bi hafta sonra test yaptim negatf ckti daha cok erken dediler iste sabretmeye calisiyorm artk bende insallah tutar olur

Benimde ilk klomen ilk igne yani ilk tedavi canim irtibatta kalalim igneden sonra 14.gun belli olur diyolar doktorum umarim gecikir dedi doktorum cikarken gebelik olmassa ne zaman geleyim bile diyemedim :KK43:

İğne bazen adeti geciktirebiliyo da sanırım benim ilk kullandigimda ya da ikinci kullandigimda 3 gün gecikmisti

Aynen canim irtibatta kalalim. Benm doktrm da adetn gelmezse gel dusuk olmasn onlem alalim adet olursan da adetin 3.gunu gel dedi ama insallah olmam insan umutlanior sabirsizlanior cok farkli bi durum

Insallah mutlu haberler alirsn canm cok merak ediorm senin sonucunu insallah bebisin seninledir.
Testte cikmayabiliyorms cnm bnm arkads cbk test yapti cikmamis ayni gun kan verdi hamileyms ikizleri oldu
Ayyy icime nasil umut oldun bi bilsennnn kac gun gcmisti adeti onun belirtileri varmiydi

X