çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

çatlatma iğnesi vurup ilk ay tutmayan varmı
Ben 3 ay kullandım klomen + cat ignesi ama olmadı çünkü bilmiyoduk eşim de sorun varmış bu ay onun tedavisine başladık ve ben nasılsa olmicak kafasindaydim ne iliski günü takip ettim ne başka bisey ama Rabbim mucizemi verdi çok şükür eşim bu ay ameliyat bile olabilirdi belki ama Rabbim büyük işte o yüzden hamile kalmasan da takılma fazla bu dönemler gerçekten zor takıntı insanı iyice strese sokuyo ve buda işi zorlaştırıyor hayırlısı olsun Rabbim e dua et emin ol duana amin diceksin ummadığın bianda

eşimde bir sorun yok benım rahım duvarım ince ve yumurtalıgım yavas calısıyor klomen verdı iğneyide yaptırdım sımdı gun sayıyorum
Yaptirdiniz mi sperm testi fln benim arkadaşıma da yumurta tembelliği var zor çocuğun olur dedi dr klomen verdi o ay hamile kaldı iğne fln da olmadı ve bi daha kontrole fln da gitmedi olur ins senin de

ilişki gün içinde kaçdefa olması daha uygun ve kac gun daha devamedılmelı

Canim ben bile 14.unde igne oldum daha gun sayiyorum malesef erken henuz cunku yanilmak istemiyorum senin agrrilarinda yumurtlamana isarettir gun aşırı iliskiyie devam et 36 saat sonrayi zaten soylemistr doktorun umarim guzel haberi verirsin

Yumurtlama oldugunu sanmiyorum bugun ignenin 12. Gunu enfeksiyon yada mantR da degil bence cunku kasinti yada idrarimda yanma yok insallah gebeliktendir

Bendede akinti var canim ama benim adete yakin akintim olur zaten o yuzden umutlanmamaya calisiyorum tek fark gogus agrim baslardi 1 hafta once suan sertlik var goguste ama aci yok

Bendede akinti var canim ama benim adete yakin akintim olur zaten o yuzden umutlanmamaya calisiyorum tek fark gogus agrim baslardi 1 hafta once suan sertlik var goguste ama aci yok
Valla bende her ay farkli bi belirti oluyo hep umutlaniyorum ama sonra negatif yine umutlanmak istemiyorum zaten baska bi belirtim yok bu sefer sadece akinti var biraz iste hayirlisi artik...

günaydın kızlar inşallah herkes güzel haberler verir... ben 9 haziranda çatlatma iğnesi olmuştum bugun sabah test yaptım ama koca bir negatif gerçi hiç belirtide yoktu... inşallah diğer ay tutar...

Adet oldun mu adetini bekle o testlerde ckmiyo bzn kan en garntiymis bn bile bekliyom ⁴)4 gun once yaptim ckmadi bugn adetim 2/ gun oldu gecti
en son adet tarihim 29 mayıs 28 günde bir oluyorum 27 haziran gibi olmam gerekiyor ama çatlatma iğnesinden sonra 14 gün sonra çıkar dediler ama kısmet tabi kırmızılar gelmeden umut kesilmez...
sen kan verdinmi inşallah güzel bir sonuç alırsın..

X