çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İnslh canm alah herkese nasip etsin kizlar ya bole arkadaslik dostluk kurmak isteyen varsa faceden eklesin beni konusuruz dertlesiriz ozelden msj atin isteyen varsa verrim facemi

İnslh bnm oledir kqnda ckar midm blniyo ona anlam veremiyorum alah herkrse versin ewlat ah bi olsa bebek nasl bi duygu acaba

İnslh bnm oledir kqnda ckar midm blniyo ona anlam veremiyorum alah herkrse versin ewlat ah bi olsa bebek nasl bi duygu acaba
Canım adet olmadın sanırım daha, test falan yaptın mı kan testi verdin mi? Dün başıma birsürü şey geldi yazamadım böbrek taşı yüzünden hastaneyi boyladım.

Gecmis olsuncanm ya yok vermedim kan daha ¹ gun gecti adetim ama idrarda ckmiyo belki olurum bkac gun sonra yarin vercm kan baktrcm arkdslr adttn 1 hafta sonra ckiyo kimilerin idrarda diyo midm blaniyoarada blmiyom bakalm dkkt et kendine bol bol suic naptin dustumu taslar

Gecmis olsuncanm ya yok vermedim kan daha ¹ gun gecti adetim ama idrarda ckmiyo belki olurum bkac gun sonra yarin vercm kan baktrcm arkdslr adttn 1 hafta sonra ckiyo kimilerin idrarda diyo midm blaniyoarada blmiyom bakalm dkkt et kendine bol bol suic naptin dustumu taslar
canım sen ıgnenı hangı gun olmustun ?

Düşmüş çok şükür canımdan da can çıktı resmen. Benim bugün regl olmam gerekiyor ama daha olmadım kanda da negatif çıktı zaten yarın öbürgün olurum siye düşünüyorum. İnşallah bu belirtiler hayırlı haberler verir canım.

Kist fln olmamistir inslh bide onla ugrasma
Vallahi iki yumurtam duruyodu nur topu gibi in cibarlıymış su toplanmış geriden gelen yumurtalardan dolayı ama şimdi adeti bekliyorum o gördükleri kist mi ne kisti bilmiyorum doktor engel bir durum yok gebelik yoksa kanama olur dedi

Catlamamis mi yumurtan cnm alah alah ben dogrumu anladim adet olmazsan gebesin ama knda ckmadi inslh hmlsndir
Valla hiç bişey anlamadım canım bekleyip görücem ya adet olucam ya da hamile iki tane büyük yumurta görünüyo dedi ultrasonda bakan doktor herhalde hamile değilim ki geriden gelen yumurtalarım büyümüş görünüyo orda.

Alah alah onlar catlasa hamile kalirsin ozman belki ha bi arada ilac felan icme belki hamlsndir nezman gtcn bdaha kntrole

benimde bugün çatlatma iğnesini 13. günü ama test yapmaya korkuyorum .. inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz... buarada hiç bir belirtim yok ilk hamileliğimde göğüslerim çok fazla ağrımıştı hatta hissetmiştim hamile olduğumu ama şuan tık yok..

X