çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Igne etkisini nezamn kaybeder ki.dun ignenin 13.gunuydu hala surer mi etkisi

Igne etkisini nezamn kaybeder ki.dun ignenin 13.gunuydu hala surer mi etkisi

Valla idrar da etkisini gosteriyo sanırım benim de 12. Gündü idrar da göründü ama kanda baktirdim 2,9 du yok yanı idrar pek güvenilir olmuyo kan daha iyi hem insanın kafası karışmıyor

Benimde bugün 14.gunum olucam gibi bat dündu ama sanki vücut ısım düştü hayırlısı olsun hepimiz için

canim test yapma hormondan oyle pozitif yani igneden 12-13 gune kadar test kullanma canim ignenin etkisiden

tamam anladım çok teşekkürler canım. gözün aydın seninde rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşşaallah..

13. gün kesin sonuç verdi benim arkadaşlar.
adet bitiminden itibaren sabah akşam 1 tatlı kaşığı bazen 1 çay kaşığı çörek otu bal tarçın karışımı yedim.
Hiç bal yememiştim şu yaşıma kadar.
yumurta kalitesini artırdığını düşünüyorum ve inofolic içtim.
çok şükür hamileyim 3 yumurtam vardı 2 si tuttu. inşallah ikiz olacaklar rabbim izin verirse :)
Maşallah..
inşallah rabbim sizlere de nasip etsin tez vakitte inş.

Sagolasin canim bilgilendirdigin icin ..cok guzel bi haber ikizler..rabbim tamamina erdirsin en hayirli sekilde...sen 13.gun idrarda net gormustun dimi

Sagolasin canim bilgilendirdigin icin ..cok guzel bi haber ikizler..rabbim tamamina erdirsin en hayirli sekilde...sen 13.gun idrarda net gormustun dimi
Amin canım inşallah.

Aralıkta 13. gün negatifi gördüm tek çizgi ve adet oldum
Ocakta 13. gün silik çizgi gördüm iki çizgi ve hamileyim.
12. gün etkisi gidiyor bence ama en garanti 14. gün diyorum yine de :)
adetten 5-6 gün önce beta da 93 ya da 98 idi yalan olmasın..
4+3 te beta 6000 di tek kese 6mm göründü
6+1 de bir daha gittim doktora 2 kese 2 bebek 2 kalp atışı mucize bebeklerim.
Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah çok içten dua ediyorummmmmmmmmmm...
Sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz bebeklerimizi inş.

Canim senle hemen hemen ayniyiz benim de igneden sonra bugun 16.gun dun test yaptim negatif dun adet olmam lazimdi bekliyorum. .ama senin hafif gelip durdu dimi adetin

wc ye gittikçe ufak akıntıları pembe görüyorum. o da her 2-3 wc de bir. henüz gelen bişiy yok yani . dün biraz akıntı görünce geliyor sandım ama adet belirtilerimin hiç biri yok artık.

Kizlar bu ovulasyon testi hangi marka iyi bilen kullanan var mi gitti gidiyor da farklı markalar var adet olursam kiii olcam gibi almayı dusunuyorum hiç kullanmadim hangisinden ve kaç li aliyim birde nasıl kullaniliyo ne gün başlanıyor teste kaç gün yapılıyor

wc ye gittikçe ufak akıntıları pembe görüyorum. o da her 2-3 wc de bir. henüz gelen bişiy yok yani . dün biraz akıntı görünce geliyor sandım ama adet belirtilerimin hiç biri yok artık.
Yani hani nolur bilemeyiz adet de gelcek olabilir yada hani hamile olunca hafif lekeler oluyor ya o da olabilir..aslında kan testi yaptirsan iyi olcak gibi ..bende adet olcak gibi tum belirtiler var pazartesiden beri ..nasip artik baska aya inşallah

Ayyy belki de o bebis yerleşirken ki aradaki lekelenmedir o :) inş öyledir ve adet goremezsin kan vermedinmi sen

Canm MAŞALLAH sagsalim al kucağına inşallah.bugun benim 14.gun hamilelerin duası kabul olur derler nolur dua etde benim sonuc artmış olsun 12.gun 2.01 çıkmıştı Allah'tan ümit kesilmez

hayırlısı canım ya senin için de cumartesiye kadar bekle dedi dr. varsa zaten orda çıkar :) idrarda çıkmıyor.

Canm MAŞALLAH sagsalim al kucağına inşallah.bugun benim 14.gun hamilelerin duası kabul olur derler nolur dua etde benim sonuc artmış olsun 12.gun 2.01 çıkmıştı Allah'tan ümit kesilmez
amin cnm sağolasın.
Dualarım sizinle canım inş hayırlı zamanda tez vakitte rabbim nasip etsin bebişlerinizi. inşallah beta güzelce artmıştır. :)

amin cnm sağolasın.
Dualarım sizinle canım inş hayırlı zamanda tez vakitte rabbim nasip etsin bebişlerinizi. inşallah beta güzelce artmıştır. :)
canim beta hcg 1000.0 cikti cok mutluyum 2 -3 gun gecti reglim kan degerim iyi cikmis yarin doktora gidecem kese gorunur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…