çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Aynen canım inşallah hamile kaliyosundur diyelim az yukarıya oku bebem yazdim 5. Gün bugün

Bekliycem cnm ins olmasında.sizce yukselmismidir ya

Adet olcakmisim gibi agrilarim bide vajinam aciyo gibi yaniyo gibi oluyo adet olcam zamn yine var cok korkuyrm sizinde oluyomu

Aynen canım inşallah hamile kaliyosundur diyelim az yukarıya oku bebem yazdim 5. Gün bugün
okudum canım aynı zaman

Adet olcakmisim gibi agrilarim bide vajinam aciyo gibi yaniyo gibi oluyo adet olcam zamn yine var cok korkuyrm sizinde oluyomu

ben çok düzensizimdir canım bazen ağrılı olurum bazen ağrımaz ama vajina batması yanması yaşamadım hiç.

okudum canım aynı zaman

ben çok düzensizimdir canım bazen ağrılı olurum bazen ağrımaz ama vajina batması yanması yaşamadım hiç.
Bilmiyorum cnm ben o olunca anlıyorum ama ins olmaz.22.gunumden beri var ağrılarım zaten.Rabbim hepimizin hakkında hayırlısıni versin yapacak bisey yok beklicez

burdan biri hamile kaldığını yazınca kendim kalmış kadar seviniyorum Tebrik ederim hayırlı olsun canım benim
cani sagol allah razi olsun sendende guzel haberler alacagiz insallah rabbim herkezin melegini gonderecek insallah

canim test yapma hormondan oyle pozitif yani igneden 12-13 gune kadar test kullanma canim ignenin etkisiden

Adet belirtilerim iyice arttı skıntısı acayip çoğaldı dün de kan da yok çıkınca şuan artık olsam da kurtulsam durumundayim

İdrar testi yaniltiyo iğne hala etki gösterebiliyor dün bende aynı şeyi yaşadım idrar da cookkkk gölge gibi göründü ama kan da yok çıktı idrar testi yapma çok kafa karıştırıcı oluyo ve insanın psikoloji iyice kötü oluyo direk kan da baktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…