çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim sagol guzel duan.icin amin diyorum rabbim hepinize bu duyguyu yasatir insallah kan verdim bugun yarin alicam.sonucu migrenim.basladi hepinize tesekkur ederim allah razi olsun hepinizden rabbim.hepinize meleklerinizi nasip etsin insallah
neden yarn çok merak ederim ben :) sağlık ocağımı sistemden bak özellerde de var lab. sonuç sistemi

neden yarn çok merak ederim ben :) sağlık ocağımı sistemden bak özellerde de var lab. sonuç sistemi
canim sistemden takip ettim girmemisler normalde sistemden takip ederim yarin artik canim

Canim nerelerdesin bayadir yoksun..naptin ne durumdasin bu ara

Buralardayım canım yazdıklarınızı hep okuyorum. Ama bi gelişme olmadığından yazasım gelmiyor . doktor son kez çatlatmayı deneyelim dedi İğnemin 9. günündeyim bu ay adet olursam film çekilecek beklemedeyiz kendim kadar sizlerden de iyi haber gelmesini dört gözle bekliyorum inan

kızlaarrr cumartesi çatlatma iğnesi vuruldum pazartesi çatlar dedi dr. 1numaralı ovu testi pazartesinin ogünden sonra yaptım bu şekilde çıktı testler mi bozuk acaba noluyor anlamadım çatlayamadımı yoksa fikri olan var mı?

Eklentiler

• 20160303_093117-1.png
    457,8 KB · Görüntüleme: 52
bırden fazlamı yumurtan vardı ?

hmm o zaman ılgınc . sankı 2. gun sılınmıs. ama 3 de tekrar pik yapmıs
catlamamıs yumurtan var gıbı teste gore
dr kontrole cagırmadı mı ? Sen gıt cagırmadıysa baksın bakalım
hayır çağırmadı hasta olursanda gel olmazsanda gel dedi okadar. çok enteresan değilmi ama tek yumurtam olduğundan eminiz cumartesi müsait olursam inş. giderim bi o zaamana kadarda devam edeyim bakalım teste..

hayır çağırmadı hasta olursanda gel olmazsanda gel dedi okadar. çok enteresan değilmi ama tek yumurtam olduğundan eminiz cumartesi müsait olursam inş. giderim bi o zaamana kadarda devam edeyim bakalım teste..
yap bakalım. ya sonradan 1 yumurtan daha gelişti.
ya da bu catlamadı. ya da testler hatalı sonuc verıyor :)
ah ah ılk basladıgımda cok yapardım. epey uzmanlasmıstım. her ay da yakaladım ama bır turlu hamıle kalamadım.

sence benimki çatlamış mı bak bakalım :)
ilaç kullanmadım ama. dr kontrolunde degılım yani

Eklentiler

• img1456905407325.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 73
  • img1456990514728.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 50

karnım patlayacak gibi şiş hissediyorum kendimi sanırım hasta olucam bende.. hiç umudum yok ilk iğne zaten bu ilk seferde hemen tutmasını beklemıyorum bende rabbim büyüktür ol der oldurur lakin içimden geçenler bunlardır. rabbim bebek bekleyen herkese nasip etsin inşaallaah.. bıraktın mı sen şimdi tedavi olmuyor musun neden olmadıki bebiş.

17 de silikleşmeye başlamış o günleri değerlendirseydin çatlamış bence inşaallaah güzel haberler verirsin bize. düzenlimi peki adetlerin.
sence benimki çatlamış mı bak bakalım :)
ilaç kullanmadım ama. dr kontrolunde degılım yani

daha yumurtan catlamadı ne adetı. yumurtlama zamanı agrısıdır o .
nedenı yok olmayısının. gecen ay klomenle 3 yumurtan catladı yıne olmayınca. polip vardı bende onu aldırdım adet bıtımı kürtaj yontemıyle. belki engel o dur dıye. bırdahakı ay gıdıcem dr a.

Canım hiç anlamam ovu testinden falan ama iğnenin etkisinden olabilir mi çizgiler

Günaydın canlar.ya benm beta iki gun once 2.01 çıkmıştı doktor yok dedi.genelde 28.gun adet olurum bugnde 28.gunm ins olmam.dun ilk idrarla yapmadim bi gebelik testi yaptim cok dikkatli bakinca goruyrm sanki 2.cizgiyi yada kafayi yedim doktor cagirmadida bidaha.ben bugunu mu hesap edeyim yoksa ayin 5de hastalamistim onu mu.kizlarr nolurr dua edinn de bebisim gelsinn.hepimizin inss

Bu arada kizlar benim iğnenin 5. Günü bu ay hiç çatlama ağrısı vb yaşamadım ancak sabah karnimda bi agriyla uyandım ilk defa bugün kasigim da acayip bir batma ve tatlı bir karin ağrısı yaşıyorum ne olaki bu yaff hamile kalmamla ilgili bişey kinduramiyorum kendime adet olacamda rahim filmi hayır suyu yada tüp bebek için başlayayım diye düşünüyorum çünkü doktor bile umutlu değildi bu ay tek yumurtam vardı ondanmi ağır yaşamadım acep bi aydinlatin beni :))

17 bugun onu sabah yaptım :) 25-29 gün arası degısıyor
ozaman bugünün değerlendir bakalım

Canım hiç anlamam ovu testinden falan ama iğnenin etkisinden olabilir mi çizgiler
aslında olabilir çokta bilgim yoktur ovu ile alakalı benimde güzel şeyler düşünelim güzel olsun o halde çok teşekkürler sende iğne vurulanlardaydın demi yanlış hatırlamıyorum son durum nedir?

5 i bekle bence sabredemem diyorsanda sen bilirsin :) ama en güzeli kan tahlili kesinlikle direk soru işareti kalmaz aklında

aynı gün mü vurulmuşuz iğneleri(cumartesi vurdurdum ben) benimde tek yumurtam vardı ümitsiz konuşmadı dr. hayırlı haberlerler gel dedi bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…