çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar bu ovulasyon testi hangi marka iyi bilen kullanan var mi gitti gidiyor da farklı markalar var adet olursam kiii olcam gibi almayı dusunuyorum hiç kullanmadim hangisinden ve kaç li aliyim birde nasıl kullaniliyo ne gün başlanıyor teste kaç gün yapılıyor
canim.ben bunu kullandim ovu + gebelik uygun fiyar

Eklentiler

• SC20160303-170642.png
    SC20160303-170642.png
    150,3 KB · Görüntüleme: 38
canim.ben bunu kullandim ovu + gebelik uygun fiyar

Hee tamam bende gordum bu uygun gelmişti nasil ne zaman yapıyoruz bunu bu arada kan değerin baya yüksek çıkmış çok sevindim netleşti yanı hadi bundan sonrası da inş hep böyle gider Rabbim sağlıkla kucağına almayı da Nasip eder bana biraz moral oldun ben daha çok yeniyim uzuluyodum ama demekki gerçekten vakti zamanı gelince oluyo Rabbim zamanı gelince ol diyo

cumt yaptırmıstım. 1.70'di. bu cumartesiyi bekliyoruz. bakalım belki vardır :)

Hmm geç döllenme acaba benim de olabilir mi oyle gerçi sanmıyorum şuan her an adet olcam gibi hatta belki de birazdan olcam gibi inş vardır Dr un dediği gibi olur demekki yükselme ihtimali var ki Dr öyle dedi

Canm MAŞALLAH sagsalim al kucağına inşallah.bugun benim 14.gun hamilelerin duası kabul olur derler nolur dua etde benim sonuc artmış olsun 12.gun 2.01 çıkmıştı Allah'tan ümit kesilmez

Benim de dün yanı 12. Gün 2,9 çıktı ama benim ümidim kesildi olcam gibi :KK43:

kizlarrr pozitif yarin kanda baktiracam hemde net cift cizgi once t cizgi cikti inanamiyorumm cok sukur rabbime rabbim isteyen her keze bu sevinci yasatsin insallah
Canım yeni gördüm yaa şaka gıbı maşallah yaa çok sevindim valla bak ümidini yitirme dedik tedavi olmadan oldu bak şükür. Inşallah hayırlısı ile kucağına alır sin canım

Hee tamam bende gordum bu uygun gelmişti nasil ne zaman yapıyoruz bunu bu arada kan değerin baya yüksek çıkmış çok sevindim netleşti yanı hadi bundan sonrası da inş hep böyle gider Rabbim sağlıkla kucağına almayı da Nasip eder bana biraz moral oldun ben daha çok yeniyim uzuluyodum ama demekki gerçekten vakti zamanı gelince oluyo Rabbim zamanı gelince ol diyo
amin canim guzel duan icin eger klomen cat igne olucaksan cift cizgi olur hep bilesin canim ben onu tedavi olmadan kullaniyordum adetin 10. gununde her sabah 10 da yapmaya basliyorsun ayni saatte uyaninca vucutta 1 saat uyanmis olucak yani uyanir uyanmaz yapmiyorsun ve 2-3 saat yemek su icilmicek ben oyle kullandim canim klomen kullandigimdada hep silik cikiyordu negatifti yani ama ignede hep pozitif cikti yardimci olduysam ne mutlu bsna :KK66:

Canım yeni gördüm yaa şaka gıbı maşallah yaa çok sevindim valla bak ümidini yitirme dedik tedavi olmadan oldu bak şükür. Inşallah hayırlısı ile kucağına alır sin canım
amin canim guzel duan icin rabbim sanada nasip etsin insallah klomenden sonra igne olmayin derim canim uc yumurtan varsa igne hepsini bitiriyor klomende 16-17-19 mesala 3 yumurtan var ve sansin fazla biri tutmasa biri tutar canim aklinizda bulunsun

amin canim guzel duan icin rabbim sanada nasip etsin insallah klomenden sonra igne olmayin derim canim uc yumurtan varsa igne hepsini bitiriyor klomende 16-17-19 mesala 3 yumurtan var ve sandin fazla biri tutmasa biri tutar canim aklinizda bulunsun
Dün doktora gittim tekrar, bu ay da deneyelim olmaz sa gelecek ay rahim filmi çekelim dedi.

amin canim guzel duan icin eger klomen cat igne olucaksan cift cizgi olur hep bilesin canim ben onu tedavi olmadan kullaniyordum adetin 10. gununde her sabah 10 da yapmaya basliyorsun ayni saatte uyaninca vucutta 1 saat uyanmis olucak yani uyanir uyanmaz yapmiyorsun ve 2-3 saat yemek su icilmicek ben oyle kullandim canim klomen kullandigimdada hep silik cikiyordu negatifti yani ama ignede hep pozitif cikti yardimci olduysam ne mutlu bsna :KK66:

Bilmiyom ki işte şimdi adet olursam bu ay yine hormonlara bakılacak FSH a fln sonrasında verir mi yine iğne bilemedim eee nasıl anlicam o zaman :/

Bilmiyom ki işte şimdi adet olursam bu ay yine hormonlara bakılacak FSH a fln sonrasında verir mi yine iğne bilemedim eee nasıl anlicam o zaman :/
canim klomen kullan ama igne olma derim 3 yumun varsa hepsini yok ediyor ama klomenle 3 yumurtan ayri gunlerde catlar daha sansli olursun biri tutmasa digeri tutar anladinmi canim insallahda regl olmazsin cnm

canim klomen kullan ama igne olma derim 3 yumun varsa hepsini yok ediyor ama klomenle 3 yumurtan ayri gunlerde catlar daha sansli olursun biri tutmasa digeri tutar anladinmi canim insallahda regl olmazsin cnm

Evet o dediğini okudum kafam karıştı iyice bilemedim ki ama niye o zaman iğne veriyorlar ki :/ regl olcam gibi şuan negatif çıktı ya artık olsam da kurtulsam diyom :) belim kopacak gibi agriyo kasık larim fln fena bide korkuyom inş kist fln olmamıştır ama su iğne olma demen kafami karıştırdı :/

13. gün kesin sonuç verdi benim arkadaşlar.
adet bitiminden itibaren sabah akşam 1 tatlı kaşığı bazen 1 çay kaşığı çörek otu bal tarçın karışımı yedim.
Hiç bal yememiştim şu yaşıma kadar.
yumurta kalitesini artırdığını düşünüyorum ve inofolic içtim.
çok şükür hamileyim 3 yumurtam vardı 2 si tuttu. inşallah ikiz olacaklar rabbim izin verirse :)
Maşallah..
inşallah rabbim sizlere de nasip etsin tez vakitte inş.

Sen çatlama iğnesi olmusmuydun

kızlar bugün göğüslerimin uçunun dokunduğumda ağrıdığını hissettim ve ara ara karnıma bıçak saplıyolar sanki çok karışığım günler geçmek bilmiyor :KK43:

13. gün kesin sonuç verdi benim arkadaşlar.
adet bitiminden itibaren sabah akşam 1 tatlı kaşığı bazen 1 çay kaşığı çörek otu bal tarçın karışımı yedim.
Hiç bal yememiştim şu yaşıma kadar.
yumurta kalitesini artırdığını düşünüyorum ve inofolic içtim.
çok şükür hamileyim 3 yumurtam vardı 2 si tuttu. inşallah ikiz olacaklar rabbim izin verirse :)
Maşallah..
inşallah rabbim sizlere de nasip etsin tez vakitte inş.
Hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş ikisini de. Benim de gönlümde olan ikiz. Tabi hayırlı ve sağlıklı olmak üzere. Hepinizden dua bekliyorum. Ben dwe hepinize duacıyım inş. Allah hiçbir kucağı boş bırakmasın, kimsenin emeğini boşa çıkarmasın. Evlat hasretiyle yanıp tutuşan yüreklere su serpsin.

X