çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ozaman bugünün değerlendir bakalım :KK66:

aslında olabilir çokta bilgim yoktur ovu ile alakalı benimde güzel şeyler düşünelim güzel olsun o halde çok teşekkürler sende iğne vurulanlardaydın demi yanlış hatırlamıyorum son durum nedir?
Aynen canım inşallah hamile kaliyosundur diyelim az yukarıya oku bebem yazdim 5. Gün bugün

5 i bekle bence sabredemem diyorsanda sen bilirsin :) ama en güzeli kan tahlili kesinlikle direk soru işareti kalmaz aklında :KK66:

aynı gün mü vurulmuşuz iğneleri(cumartesi vurdurdum ben) benimde tek yumurtam vardı ümitsiz konuşmadı dr. hayırlı haberlerler gel dedi bana :)
Bekliycem cnm ins olmasında.sizce yukselmismidir ya

5 i bekle bence sabredemem diyorsanda sen bilirsin :) ama en güzeli kan tahlili kesinlikle direk soru işareti kalmaz aklında :KK66:
Aynen aynı gün sayılır beraber beklicez desene :) benim var 11 mart tabi iğneyle gecikmeler olacak doğal olarak bakalım benim dr hiç umutlu değildi gerçi her ay çok güzel hamile kal gel diye çok umutluydu da ne oldu değildim inşallah ummadığı bu ay olurum

aynı gün mü vurulmuşuz iğneleri(cumartesi vurdurdum ben) benimde tek yumurtam vardı ümitsiz konuşmadı dr. hayırlı haberlerler gel dedi bana :)

Adet olcakmisim gibi agrilarim bide vajinam aciyo gibi yaniyo gibi oluyo adet olcam zamn yine var cok korkuyrm sizinde oluyomu

Aynen canım inşallah hamile kaliyosundur diyelim az yukarıya oku bebem yazdim 5. Gün bugün
okudum canım aynı zaman

Adet olcakmisim gibi agrilarim bide vajinam aciyo gibi yaniyo gibi oluyo adet olcam zamn yine var cok korkuyrm sizinde oluyomu

ben çok düzensizimdir canım bazen ağrılı olurum bazen ağrımaz ama vajina batması yanması yaşamadım hiç.

burdan biri hamile kaldığını yazınca kendim kalmış kadar seviniyorum Tebrik ederim hayırlı olsun canım benim :KK68:
cani sagol allah razi olsun sendende guzel haberler alacagiz insallah rabbim herkezin melegini gonderecek insallah

kızlaarrr cumartesi çatlatma iğnesi vuruldum pazartesi çatlar dedi dr. 1numaralı ovu testi pazartesinin ogünden sonra yaptım bu şekilde çıktı testler mi bozuk acaba noluyor anlamadım çatlayamadımı yoksa fikri olan var mı?
canim test yapma hormondan oyle pozitif yani igneden 12-13 gune kadar test kullanma canim ignenin etkisiden

Adet belirtilerim iyice arttı skıntısı acayip çoğaldı dün de kan da yok çıkınca şuan artık olsam da kurtulsam durumundayim :KK43:

Günaydın canlar.ya benm beta iki gun once 2.01 çıkmıştı doktor yok dedi.genelde 28.gun adet olurum bugnde 28.gunm ins olmam.dun ilk idrarla yapmadim bi gebelik testi yaptim cok dikkatli bakinca goruyrm sanki 2.cizgiyi yada kafayi yedim:KK48: doktor cagirmadida bidaha.ben bugunu mu hesap edeyim yoksa ayin 5de hastalamistim onu mu.kizlarr nolurr dua edinn de bebisim gelsinn.hepimizin insso_O

İdrar testi yaniltiyo iğne hala etki gösterebiliyor dün bende aynı şeyi yaşadım idrar da cookkkk gölge gibi göründü ama kan da yok çıktı idrar testi yapma çok kafa karıştırıcı oluyo ve insanın psikoloji iyice kötü oluyo direk kan da baktir

X