çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

kızlar yardımınıza ihtiyacım var benim mens dönemim 6 gün geçti beta hcg negatif tarlusalda kullanıyorum hala olamadım bide yumurtalık kistlerim vardı ne yapmam gerek doktorum tarlusalla olursun demişti

Kızlar şimdi Tsh ve d vitamini sonucumu aldım Tsh 1.83 normal d vitamini 6.1 normali 600 lerde ama senin alt sınırda düşük dedi bilgisi olan varmı d vitamini gerçekten bebek oluşumunu erkiliyormu doktor istemisti
benim 2.27 .çıkmıştı :) güneşi az gördüğümden dolayı demişti doktorum iğne vermişti kullandım ama onun ekstra etkilediğini sanmıyorum

benim 2.27 .çıkmıştı :) güneşi az gördüğümden dolayı demişti doktorum iğne vermişti kullandım ama onun ekstra etkilediğini sanmıyorum
Ben neden hamile anlamıyorum diye arastirdigindan ışte bu testi bu kadar çok önemli değil madem engel degil ne halt yemeye istiyolar

Ben neden hamile anlamıyorum diye arastirdigindan ışte bu testi bu kadar çok önemli değil madem engel degil ne halt yemeye istiyolar
o testin önemi şu olabilir gebelikte ilk 3 ayda bebek annenin depolarını boşaltıyor nasıl b12 hemogram gebelikten önce folik asit bakılıyorsa buda bakılmalı diye istenmiştir

kızlar nolur bi akıl verin bugun 14. gün. dünki regli heyecanı yok. hatta bir ibare bile yok. :) idrarda ne zaman görünür acaba bizim sıpa...

o testin önemi şu olabilir gebelikte ilk 3 ayda bebek annenin depolarını boşaltıyor nasıl b12 hemogram gebelikten önce folik asit bakılıyorsa buda bakılmalı diye istenmiştir
Neden olmuyor olabilir diye araştırıyordu bide d vitaminine bakalım belki ondan olmuyordur eğer düşükse demisti

kızlar nolur bi akıl verin bugun 14. gün. dünki regli heyecanı yok. hatta bir ibare bile yok. :) idrarda ne zaman görünür acaba bizim sıpa...

Benim de 12. Gün dün akşam ve sabah cookkk ince bisey çıktı Ama iğneden diye umutlanmiyorum adet belirtim hala var halsizlik karın ağrısı ha oldum ha olcam kan vermeye gidiyorum şimdi bakalım en azından kafam rahatlasin ayrıca belirti Mevhibe meyra da da olmuş adet günü geçtiği halde şimdi pozitif i gördü

Direk kan versene daha kesin olur idrar testleri çok kafa karıştırıcı

hemen gorunur canim.hatta kanda baktir hadi insallah bebeginlesindir

Maalesef kan sonucu 2,9 idrar da iğne hala etkisini gosteriyo demekki 2,9 daha da yukselmez herhalde zaten 3-4 gunum kaldı adete belirtileri de var ufff ya :KK43:

Maalesef kan sonucu 2,9 idrar da iğne hala etkisini gosteriyo demekki 2,9 daha da yukselmez herhalde zaten 3-4 gunum kaldı adete belirtileri de var ufff ya :KK43:
regl olmazsan tekrarlarsin canim inssalah bebisin gelecek canim uzulme

X