çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ve size bişey soracağım klomen le birlikte menogon iğne kullandınız mi, Çat iğnesin den önce

Zaten hep bi umit ve umitsuzlik arasindayiz hepimiz ayniyiz canım bekle test vs yapip iyice moralini bozma adetin bi gecsin inşallah geçer

Zaten hep bi umit ve umitsuzlik arasindayiz hepimiz ayniyiz canım bekle test vs yapip iyice moralini bozma adetin bi gecsin inşallah geçer

Aynen kiii sizlere Allah im daha da kolaylık versin benden önce siz hamiş kalın inş :) sizler daha da çok beklemissiniz benim 6 aylık evliyim zaten ilk gece adet oldum sonrasında tamamen birlesmem bi ayı buldu çok zor geçti kanamalar fln o yüzden 5 ay de işte ve ilk klomen ve ignemdi bu ay ama okuyorum kaçıncı denemeleri olanlar var Rabbim önce onlara versin inş ben daha yeniyken boyleyim onları dusunemiyorum bile

Yaa bende ilac kullanali 4.ayim ve sabirsizim allahim 8 10 yil bekleyen var ..sonra diyorum kendime bu kadar sabırsız olma vakti zamani vardir ..sen oyle dusunme ama evet cok yenisin hic brlli olmax bu isler sirayla degil nasip isi canim

Yaa bende ilac kullanali 4.ayim ve sabirsizim allahim 8 10 yil bekleyen var ..sonra diyorum kendime bu kadar sabırsız olma vakti zamani vardir ..sen oyle dusunme ama evet cok yenisin hic brlli olmax bu isler sirayla degil nasip isi canim

Yanı öyle tabi ki ama daha uzun sure yolunu bekleyenlere daha çok duacı oluyo insan hayırlısı bakalım

Kizlar ıyi akşamlar.bugün iğnenin 17.günü ve adet oldum.inşallah sizler olmaz siniz
bende regl olmadim sat 1 subat bat 26 subat kismet guzelim umutlar yine gelecek ay olur insallah martta guzel haber verirsin cnm

Inşallah canım. Inşallah sende olur bu ay
canim.bende sanmiyorum hic bir belirtim yok sadece gogsum ucu agriyor birde burnumda tikanik oldu iki hafta once griptim gecti ama burnum tikanik kaldi ates basiyor birde anlamadim.gitti pisikolikmi cozemedim atesimde yukse 36.9 larda

canim.bende sanmiyorum hic bir belirtim yok sadece gogsum ucu agriyor birde burnumda tikanik oldu iki hafta once griptim gecti ama burnum tikanik kaldi ates basiyor birde anlamadim.gitti pisikolikmi cozemedim atesimde yukse 36.9 larda
Test yap canım bi.beklenmedik anda gelir belki bebeğin.inşallah öyle dir.güzel haberlerini bekliyoruz.

günaydın hanımlar, bugün 13.gün bakalım göğüs ucu ağrısı ve sanki adet olacakmışım gibi kadın ağrısı var. Hayırlısı

Kızlar, size bu sabah yaşadığım saçma olayı anlatmak istiyorum. Bugün iğnenin 12. günü ve sabah tabii ki yine test yaptım. 5 dakika kadar geçmişti ki ikinci çizgi gayet koyu bir şekilde belirdi. Gözlerime inanamadım. Hemen eşime koşup gösterdim, o da inanamadı. Birbirimize sarıldık, bir yandan da ağlıyoruz sevinçten. Kolay değil, 3 yıldır bu anı bekliyoruz tabii.

Sonra testi tekrar elimize aldık, bir de ne görelim ikinci çizginin yerinde yeller esiyor! Gölgesi bile yok İnanamadık, çok kötü olduk. O kadar moralsizim ki şu an anlatamam. Hiç çıkmasa bu kadar çok üzülmezdim herhalde.

Yine klasik bir Bebetime vakası sanırım. Eşim de sağ olsun dün aynı markadan 5 tane almış. Yarın sabah yine yapacağım ama pek umudum yok artık. Zaten karnım da ağrımaya başladı. Sabaha ateşim de düşmüş olursa benim için bu ay bitti artık bu iş.

Sizler ne durumdasınız? Var mı test yapan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…