çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ayy canim seninde cok az kalmis...yaa ben ara vermeye cesaret edemiyorum tam gaz devam sende bırakma

Aaa oldumu şimdi herkese koş test yap diyodun bak adetin de gecmis sen ne duruyorsun:) nasılduruyosum belki vardır

Benim gecenkilerde ignenin 15.yada 16.olmusum bugun daha 13 bi kac gun var ama belirtiler basladi..ama senin bi kac gun gecmis ya yarin yaptirsana canim cok merak ettim inşallah vardir yaa
beklicem canim persembe gunu yaparim kanda baktirrim ama o gune regl olurum belki kismet guzelim he birde cumartesi kasigima kramp girdi aha regl olucam dedim olmadim bakalim

Aaa oldumu şimdi herkese koş test yap diyodun bak adetin de gecmis sen ne duruyorsun:) nasılduruyosum belki vardır
canim ben aralik ocak tedavi oldum subatta tedavimi biraktim sanmiyorum tabi kismet rabbim vakti geldiyse kimseyi bekletmez biraz beklim diyorum

beklicem canim persembe gunu yaparim kanda baktirrim ama o gune regl olurum belki kismet guzelim he birde cumartesi kasigima kramp girdi aha regl olucam dedim olmadim bakalim
Bende oyle canim bu ay hic testle isim yok yapmadim yapmicam daha cok heyecan ve hayal kirikligi oluyo hadi hakkimizda hayirlisi inşallah

Bende oyle canim bu ay hic testle isim yok yapmadim yapmicam daha cok heyecan ve hayal kirikligi oluyo hadi hakkimizda hayirlisi inşallah
amin canim insallah zaten gebe degilsek o regl mutlaka geliyor istemesekte rabbim vakti geleni bekletmez canim

Size bir şey itiraf edeyim mi? Gebelik testleri beni kesmedi, üstüne bir şişe de çamaşır suyu bitirdim. Artık kendimi tanıyamıyorum. Burada okuduğum duyduğum her şeyi mutlaka uygulamam gerek sanki

Canlar size şimdilik iyi akşamlar. Ben artık ufak ufak kaçayım. Evde misafir var, işten şimdi çıksam ancak 19:30 gibi evde olurum. Yarın güzel haberlerle tekrar buluşalım inşallah.

Eğer yumurtlama takvimi ni baz alirsam bat a 5 gün var eğer iğne sonrası 14 günü sayarsam iğneden sonraki günden 4 gün var eğer iğne günü nü de sayarsam yine 5 gün var kafam da deli sorular

Dayanamadım gittim test aldım çizgi çıkmadı ve sanırım iğne etkisini kaybetti yanı galiba artık bu doğru sonuç diyebilirim galiba tutmadı

Dayanamadım gittim test aldım çizgi çıkmadı ve sanırım iğne etkisini kaybetti yanı galiba artık bu doğru sonuç diyebilirim galiba tutmadı
Ama varsada çıkması icin yine erken canim daa adetin gelmedi..arkadaşım daha yeni ogrendi hamile oldugunu iki gun geçmiş cikmadi bir hafta sonra yapti silik anca cikti

Ama varsada çıkması icin yine erken canim daa adetin gelmedi..arkadaşım daha yeni ogrendi hamile oldugunu iki gun geçmiş cikmadi bir hafta sonra yapti silik anca cikti

Bi yönde de onu dusunuyorum iğne etkisini kaybetti asıl şimdi belli olacak diyorum kiii iğne etkisini kaybettiğine gore normal de de idrar da günün gecmeyince belli olmuyo pek sanırım bilmiyorum bi ümitsizliğe kapıldım şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…