çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Yaaaa yapsana test ama kan yaptir bence direk kiii daha sağlıklı net olsun bence yaptir inş değildir ama negatifse zaten şimdi de yapsan sonra da yapsan sonuç aynı olacak inş pozitif tir ya
bende regli bekliyorum tatlim negatife alistik rabbim dualarimizi kabul etsin insallah

Hanimefendiye bak sen benim basimin etini yiyordun git yaptir diye şimdi sıra bende ben yicem senin basının etini gidip o testi yapıyorsun buraya gelip bize müjdeli haber veriyorsun inşallah o test yapılacak arkadaş :)

amin canim insallah pozitif sonuclar aliriz rabbim nasip etsin insallah gonlumuzdekini versin rabbim dualarimdasiniz

Hanimefendiye bak sen benim basimin etini yiyordun git yaptir diye şimdi sıra bende ben yicem senin basının etini gidip o testi yapıyorsun buraya gelip bize müjdeli haber veriyorsun inşallah o test yapılacak arkadaş :)
canim ben tedavimi biraktim subatta igne olmadim o sebeple sanmiyorum . hayit tohumunu taplet olarak al eczaneden daha etkili okudunmu kk deki yorumlari insallah hayrini gorruz canim

canim ben tedavimi biraktim subatta igne olmadim o sebeple sanmiyorum . hayit tohumunu taplet olarak al eczaneden daha etkili okudunmu kk deki yorumlari insallah hayrini gorruz canim

Olsun tedaviyi bıraktım o ay hamile kaldım diyen çok bunlardan biri de niye sen olmayasın :) hayıt tohumunu bende Demleyip iciyodum ama su pozitif lık kafami karıştırdı bi kaç gundur bıraktım gerçekten pozitifse olumsuz etkiler fln diye hamilelikte kullanılması onerilmiyomus çünkü

Kendini adet olacakmış gibi hissediyor musun peki? Sabrına gerçekten hayran kaldım canım.

canim tapleti daha iyi istersen kk deki yorumlari oku zaten adet olunca iciyorsun agnucaston kullananlar kadinlar kulubunde yorumlari oku canim

Eklentiler

• images.jpeg
    5,8 KB · Görüntüleme: 3
Bende sizin gibiyim kizlar adet tarihi geldi sayılır tüm adet belirtileri var bu ayda buyuk ihtimal olmadi ..dahs olmadan mutsuzluk sardi

Bende sizin gibiyim kizlar adet tarihi geldi sayılır tüm adet belirtileri var bu ayda buyuk ihtimal olmadi ..dahs olmadan mutsuzluk sardi
benim gibi degilmi 26-27 olmam lazindi siklusum 26 gun ama yine negatiftir dedim bekliyorum regli

Ben de normalde bata 5 gün var diyorum ama geçen ay iğnenin 14. günü adet olduğumu hatırladım. Yine aynısı olursa demek ki bata 3 gün kalmış da olabilir. Offf Bir dahaki ay doktora gitmeyip ara mı versem acaba?

insallah regl olmasizsin canim rabbim duani kabul etsin insallah

bu arada normal ates degerim 35.4 suan 36.8 bilemedimki simdi ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…