çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Belli mi olur? Sen bence hergün yapmaya devam et.

Adetim gecikirse kanda baktırmayı düşünüyorum canım ya. Hiç umudum yok gerçi ama..

Kızlar mrh bugn ignenin 12.günü kan verdim 2.01 çıkmış doktor gebelik yok dedi ama adetime 2gun var yukselirmi acaba

olsun üzülme daha 12. günündesin belli olmaz belki de pozitiftir. Bende test sonrası negatif olunca benden fazla eşimin morali bozuluyor en çok ona üzülüyorum çok sinir bozucu yaa

Doktor yok deyince zaten düştü benm moral.yukselirmi acaba.varmiki böyle nisey gelen başına
igneden 14-15-16-17 gunlerde regl oluyorsun tabi bebek varsa olmazsin sen tekrar et testi 14 gun kanda baktir insallah yukselir

Ilk kullanisim bilmiyorumki.olmam Ins.doktor bidaha gel demedi sağlık ocağında baktirdim ordaki doktordu.Ins anlamiyo olsun ya.peki bugüne ignenin etkisi gecmismidir

olsun üzülme daha 12. günündesin belli olmaz belki de pozitiftir. Bende test sonrası negatif olunca benden fazla eşimin morali bozuluyor en çok ona üzülüyorum çok sinir bozucu yaa
Canim nerelerdesin bayadir yoksun..naptin ne durumdasin bu ara

kizlar nere kayboldunuz bir anda yok oldunuz hadi hareketlensin topink

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…