çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Haklısın canım çok sitres yapıyoruz hadi bi karar alalım sitres yapmicaz diye sonra yapmamaya çalışalım yani deneyelim :)

dün çatladı sanırım yumurta ve değerlendirdik dünü.. inşaallah tutmuştur kızlar dua edin bana lütfen .. kafamdan çıkartamıyorum hiç tuttumu tutmadımı diye 14 gün nasıl sabredecem bilmiyorum :KK43:

Kızlar, size bu sabah yaşadığım saçma olayı anlatmak istiyorum. Bugün iğnenin 12. günü ve sabah tabii ki yine test yaptım. 5 dakika kadar geçmişti ki ikinci çizgi gayet koyu bir şekilde belirdi. Gözlerime inanamadım. Hemen eşime koşup gösterdim, o da inanamadı. Birbirimize sarıldık, bir yandan da ağlıyoruz sevinçten. Kolay değil, 3 yıldır bu anı bekliyoruz tabii.

Sonra testi tekrar elimize aldık, bir de ne görelim ikinci çizginin yerinde yeller esiyor! Gölgesi bile yok :KK43: İnanamadık, çok kötü olduk. O kadar moralsizim ki şu an anlatamam. Hiç çıkmasa bu kadar çok üzülmezdim herhalde.

Yine klasik bir Bebetime vakası sanırım. Eşim de sağ olsun dün aynı markadan 5 tane almış. Yarın sabah yine yapacağım ama pek umudum yok artık. Zaten karnım da ağrımaya başladı. Sabaha ateşim de düşmüş olursa benim için bu ay bitti artık bu iş.

Sizler ne durumdasınız? Var mı test yapan?

canım neden öyle oldu test anlam veremedim ama sakın moralini bozma herşeyin bi zamanı vardır. yarın tekrar yaptığında inşaallaahh çift çizgiyi görürsün tekrar yapana kadar bekle bakalım.

Kızlar çok sağ olun iyi ki varsınız. Az önce başka bir duygusal yıkım daha yaşadım. Eşimin kuzeni ve karısı, bizimle hemen hemen aynı zamanlardan beri çocuk için uğraşıyorlardı. 10 dakika kadar önce hamile olduğu haberini aldım. Onlar için çok sevindim ama kendi adıma da çok kötü oldum. Gittim iş yerinin tuvaletinde gizli gizli ağladım. Hala da toparlanamadım. Kös kös oturuyorum masamda. Kendimi hiçbir şeye veremiyorum şu anda :KK43:

Kızlar çok sağ olun iyi ki varsınız. Az önce başka bir duygusal yıkım daha yaşadım. Eşimin kuzeni ve karısı, bizimle hemen hemen aynı zamanlardan beri çocuk için uğraşıyorlardı. 10 dakika kadar önce hamile olduğu haberini aldım. Onlar için çok sevindim ama kendi adıma da çok kötü oldum. Gittim iş yerinin tuvaletinde gizli gizli ağladım. Hala da toparlanamadım. Kös kös oturuyorum masamda. Kendimi hiçbir şeye veremiyorum şu anda :KK43:
canim uzulme rabbim vakti geldiginde seninde yuzunu guldurecek her nasip vaktine esirdir kun fe yekûn ol der rabbim olur

ya evet cumt idrar pzoitif kan negatif gibi saçma bir sonuc cıktı. dr. bu cumt tekrar kanda bak dedi. bakalım bekliyorum ama karnım da hani birazdan regli olacakmısım gibi

İnşallah canım pozitif sonuç alırsın. Ben de aynı durumdayım. Hatta ben bu sabah çamaşırıma ped bile koydum evden çıkmadan. Adet olacakmışım gibi hissediyorum çünkü :KK43:

Kızlar, size bu sabah yaşadığım saçma olayı anlatmak istiyorum. Bugün iğnenin 12. günü ve sabah tabii ki yine test yaptım. 5 dakika kadar geçmişti ki ikinci çizgi gayet koyu bir şekilde belirdi. Gözlerime inanamadım. Hemen eşime koşup gösterdim, o da inanamadı. Birbirimize sarıldık, bir yandan da ağlıyoruz sevinçten. Kolay değil, 3 yıldır bu anı bekliyoruz tabii.

Sonra testi tekrar elimize aldık, bir de ne görelim ikinci çizginin yerinde yeller esiyor! Gölgesi bile yok :KK43: İnanamadık, çok kötü olduk. O kadar moralsizim ki şu an anlatamam. Hiç çıkmasa bu kadar çok üzülmezdim herhalde.

Yine klasik bir Bebetime vakası sanırım. Eşim de sağ olsun dün aynı markadan 5 tane almış. Yarın sabah yine yapacağım ama pek umudum yok artık. Zaten karnım da ağrımaya başladı. Sabaha ateşim de düşmüş olursa benim için bu ay bitti artık bu iş.

Sizler ne durumdasınız? Var mı test yapan?

Bende dün akşam dayanamadım yine test yaptım salak test ikinci çizgiyi bekledikten sonra çıkardı :) sanırım bende de ümit yok bugün 11. Günüm iğne de etkisini kaybetti artık galiba ilk çıkmadı sonra copten aldım baktım ikinci çizgi tabi bu idrar in tortulasmasindan kaynaklandı sanırım

İnşallah canım pozitif sonuç alırsın. Ben de aynı durumdayım. Hatta ben bu sabah çamaşırıma ped bile koydum evden çıkmadan. Adet olacakmışım gibi hissediyorum çünkü :KK43:

Benim de 11. Gün ama bende şuan tuvalete gitsem gelecek mis gibi acayip ağrı can skntisi mide bulantısı var adet olcam gibiyim tuvalete gidemiyom olcam diye :) benim de tutmadı sanırım ya ama sen bi kanda baktirsana ikinci çizgi sonradan çıkması güvenilir değil ama çıkıp kaybolması ne ki kan da baktir

ya evet cumt idrar pzoitif kan negatif gibi saçma bir sonuc cıktı. dr. bu cumt tekrar kanda bak dedi. bakalım bekliyorum ama karnım da hani birazdan regli olacakmısım gibi

Herkes aynı durumda mi şuan ya bende ayniyim ama 11. Gün de de olurmuyum ki bilemedim ama şuan bende ha oldum ha olcam durumundayim ya :KK43:

Herkes aynı durumda mi şuan ya bende ayniyim ama 11. Gün de de olurmuyum ki bilemedim ama şuan bende ha oldum ha olcam durumundayim ya :KK43:
12-13gun kanda baktir saglik ocagina git sabah netten takip edebilirsin saglik ocaklari ertesi gun veriyor sonucu ama netten takip ederdim

12-13gun kanda baktir saglik ocagina git sabah netten takip edebilirsin saglik ocaklari ertesi gun veriyor sonucu ama netten takip ederdim

Burda yakinim da devlet hastanesi var canım acilden yapıyorlar bi saat sonra da veriyorlar ama hiç ümidim yok olcam gibi :KK43:

Burda yakinim da devlet hastanesi var canım acilden yapıyorlar bi saat sonra da veriyorlar ama hiç ümidim yok olcam gibi :KK43:
rabbim vakti geldimi bekletmez canim insallah bebeginlesindir

Canım benim seni okadar çok iyi anlıyoruz ki herbirimiz aynı dertten muzdaribiz bugünde buna benzer durum ben yaşadım patronun eşi doğum yapmış resimleri gördüm anında herkesin içinde bebeği görünce hıçkıra hıçkıra ağladım patronda bana seninde olacak elimizden geleni bizde yapicaz falan dedi ama verecek olan Allah ben hiç olmicak sanıyorum öyle doluyumki anlayamam

Bu arada kizlar pazar gunu catlatma ignesini oldum en ufacık bi ağrı yaşamadım neler oluyor iki gün agridan kivranirdim suan hiç bişey yok sadece kasiklarim da baskı hissediyorum kizlar ne demek bu yaa catlayacak yumurta mi yok ay neler dusunuyorum

X