Çatlatma iğnesi

Evet kızlar beyaz olan ovulasyon diğeri gebelik gebelikte ben göremedim ama birde siz bakın bakalım

Eklentiler

• IMG_20211110_194106.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_20211110_193949.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 88
Hamilesindir belki ondan bulanıyor insallah. Ben igneyi yapali 3 gun oldu ve 3 gündür bulanti var ama normal bu bende
Benim bulantılarım iki gündür var canım valla hiç birşeye yormak istemiyorum bulantı için daha erken ben gaz sancısı çok ona bağlıyorum şimdilik

Herkese meraba Aranıza yeni katıldım. 37 yaşındayım, 1,5 yıl doğal yoldab gebelik oluşmayınca 6 kasımda ilk defa çatlatma iğnesi yapıldı bana. 22 cm lik tek yumurtam oluşmuştu. İğneden 2 gün sonra alt karın bölgemde hafif sancılar ve basınç hissi var, ara ara da hafif bi mide bulantısı. Sizde de oldumu bu etkiler bir de aranızda ilk çatlatma deneyiminde hamile kalan var mı? Şimdiden hepinize hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza almayı dilerim.

Canım başka çocuğun var mı ilk denemen mi çoğumuz da bu belirtiler oldu ama genelde 5-6 günden sonra azalıyor sonra adete yakın tekrar başlıyor yada gebelik oluşunca belirtiler oluyor genelde tedavinin 2-3 ayından sonra gebe kalanlar çok oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…