Çatlatma iğnesi

Yok canım bu ilk
Yok canım bu ilk denememiz. Yıllarca korunduk biz isteyince hemen olur sandık Şimdiki aklım olsa hiç korunmazdım. 3,5 cm lik bi çikolata kistim var, dr o kist yapışıklık yaptı mı tapmadı mı bilmiyoruz önce bi çatlatma deneyelim dedi başladık bakalım.

Bende 8 inde vurulduk bakalim nolcak cnm

Merhabalar umarım ilk denemenizde tutar benüm 3. İğnem bu ilk iğneden bir ay sonra hamile kalmıştım fakat düşükle sonuçlandı geçen ay tekrar başladık tutmadı bakalım bu ay bekliyorum iğne etkisiyle ağrılar sancılar oluyo bizde de var evet

Bende 36 yaşındayım canım bende 10 yıl istemedim o duygu yoktu şimdi de Deli gibi istiyorum da ondan sordum

Kızlar bende aranıza bugün katıldım. Ben 2 kutu gonal f iğne yaptım 8 gün öncede çatlatma iğnesi yaptım. Bugün gece ve sabah kanamam oldu kasıklarmda ağrı var. Adetime 13 gün var daha. Adet kanaması gibi değil ama açık renkli miktarı fazla.. Böyle bişey yaşayan var mı?

Merhabalar umarım ilk denemenizde tutar benüm 3. İğnem bu ilk iğneden bir ay sonra hamile kalmıştım fakat düşükle
Ara kanama da olabilir, yerleşme kanaması da olabilir. Bence en iyisi biran önce dr una sor cnm.

Kaç yumurta vardı canım arkadan gelip büyüyüp çatlayan yumurtada olabilir yerleşme kanaması için erken genelde adet gününe 4-5 gün kala olur progesteron baktı mı doktorun

Arkadaşlar bugun igne gunuyle birlikde 11ci gunum. 1 kasimda iğne yaptim.Testlerim silik de olsa pozitif. Igne etkisi olmuş ola bilir mi? Bu aya fazla umudum yoktu sınirda buyuk yumurtam vardi hatta umutsuz halde igne vuruldum. Doktor da yine de es geçmeyelim dedi. Yanj o bile umutsuzdu. Şimdi acaba mi diyorum. Resimlerini ekliyorum sabah ilk idrarla 10 dakika içinde çekdiyim resimler

Eklentiler

• 20211111_073824.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 74
  • 20211111_073237.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 79
Canım ancak hergun yaparak testin koyulaşıyor mu öyle takip et 14 gün gidip kan ver

İğne etkisi herkeste farklı zamanlarda atılıyor çünkü

İğne etkisi herkeste farklı zamanlarda atılıyor çünkü
Haklisin. Geçen ay iki kere vurulmuşdum. Çatlamadiği için o zaman 13cu gune kadar silik kalmişdi ama resme bile duşmezdi. Bilmiyorum. Bel ağrilarim var. Aşiri uykuluyum. Gozlerimden uyku gitmiyor bir turlu. Dayanicakdim 14cu gune kadar ama yine de gun gun takip etmek istedim. Hakkimizda hayirlisi InsaAllah. 5 aylik kaybjm var. Işte onlardan sonra acayip annelik duygularim kabardi. Allah hepimize sağsağlim kucagimiza alacagimiz yavrular nasib etsin

Kaç yumurta vardı canım arkadan gelip büyüyüp çatlayan yumurtada olabilir yerleşme kanaması için erken genelde adet gününe 4-5 gün kala olur progesteron baktı mı doktorun
1 tane gelişmiş yumurta vardı sadece. Ama Bende polikistik over de var yani sonradan çok gelişmiş olabilirler. günde bir tane progestan kullanıyorum şuan

Ben 23 günde bir regl oluyorum. 6 kasımda iğne oldum 20 sinde test yap dedi dr um. Yani iğneden 14 gün sonra. Regl aralığı daha uzun olanlar için 14 günden birkaç gün sonra test yapmak daha doğru sonuç verebilir. Birkaç gün daha bekleyin ki en doğru sonucu alın bence.

Evet haklisin. Erken davrandim. Boyle de boşuna umut ediyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…