Çatlatma iğnesi

Evet kızlar beyaz olan ovulasyon diğeri gebelik gebelikte ben göremedim ama birde siz bakın bakalım

Eklentiler

• IMG_20211110_194106.jpg
    IMG_20211110_194106.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_20211110_193949.jpg
    IMG_20211110_193949.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 88
Hamilesindir belki ondan bulanıyor insallah. Ben igneyi yapali 3 gun oldu ve 3 gündür bulanti var ama normal bu bende
Benim bulantılarım iki gündür var canım valla hiç birşeye yormak istemiyorum bulantı için daha erken ben gaz sancısı çok ona bağlıyorum şimdilik

Kızlar hepinize merhaba daha önce 8 haftalık bir kürtajım oldu 3 ay sonra tekrar tedaviye başladık klomen ve otrivelle iğne kullandım geçen ay iki yumurtam olmasına rağmen olmadı bu ay tekrardan klomen ve çatlatma iğnesi oldum iki yumurtam vardı yine bugün iğnenin 4.günü benim gibi bu ay iğne olanlar gelin birlikte bekleyelim çatlatma iğnesi etkilerini hissettiklerimizi paylaşalım ve bir sorum var bu konuda bi bilgi edinmedim çatlatma iğnesi içinde hcg hormonu var fakat bu özellikle idrar testinde ilk günden itibaren çok koyu mu çıkar yoksa silik mi bu konuda tecrübesi olanlar paylaşabilir mi bu arada iğne etkisi 15 gün sürüyo bunu biliyorum sadece merak ettiğim bu kadar idrar testinde koyu çıkar mı
Herkese meraba🙋🏻‍♀️ Aranıza yeni katıldım. 37 yaşındayım, 1,5 yıl doğal yoldab gebelik oluşmayınca 6 kasımda ilk defa çatlatma iğnesi yapıldı bana. 22 cm lik tek yumurtam oluşmuştu. İğneden 2 gün sonra alt karın bölgemde hafif sancılar ve basınç hissi var, ara ara da hafif bi mide bulantısı. Sizde de oldumu bu etkiler bir de aranızda ilk çatlatma deneyiminde hamile kalan var mı? Şimdiden hepinize hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza almayı dilerim.

Herkese meraba🙋🏻‍♀️ Aranıza yeni katıldım. 37 yaşındayım, 1,5 yıl doğal yoldab gebelik oluşmayınca 6 kasımda ilk defa çatlatma iğnesi yapıldı bana. 22 cm lik tek yumurtam oluşmuştu. İğneden 2 gün sonra alt karın bölgemde hafif sancılar ve basınç hissi var, ara ara da hafif bi mide bulantısı. Sizde de oldumu bu etkiler bir de aranızda ilk çatlatma deneyiminde hamile kalan var mı? Şimdiden hepinize hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza almayı dilerim.
Canım başka çocuğun var mı ilk denemen mi çoğumuz da bu belirtiler oldu ama genelde 5-6 günden sonra azalıyor sonra adete yakın tekrar başlıyor yada gebelik oluşunca belirtiler oluyor genelde tedavinin 2-3 ayından sonra gebe kalanlar çok oluyor

X