Çatlatma iğnesi

Bugün bende gebelik hemde ovulasyon yapicam iğne etkisi geçmeye başlamış mı merak ediyorum bende çok olduğu için yapıyorum canım

Galiba 15 gun en dogrusu. Ama sen yinede gun asiri varsa testin yapabilirsin ara ara koyulascak mi yoksa silinecekmi diyr. Ben direk kan t3sti yaparim ya idrara karismasi zamab aliyot çünkü

Bugün karnimda kasıklarım da büyük bir çalışma var acayip bir gazım var afedersiniz sizin de öyle mi kızlar

Acaba spermin rahme tutunmasi icin bildiğin birsey var mi. Avakado yu biliyorum sadece ama
Canım ben bu ay hergun bir avokado 2 günde bir nar suyu folik asit ceviz yoğurt balık yemeye et yemeye dikkat ettim eşim ilişkiden sonra 10 dakika öyle kaldı bende belimin altına yastık koyup bacaklarımi yukarı kaldırıp öyle yattım 1 saat banyoda ılık duş aldım o şekilde bir uygulama yaptım bu ay bakalım 3 günde bir coraspirin alıyorum birde

Duş iyi dgil ben oyle okumustum nar suyu ne icin peki.avakadoyu nasil tuketiyorsun

Duş iyi dgil ben oyle okumustum nar suyu ne icin peki.avakadoyu nasil tuketiyorsun
Nar suyu Rahimi duvarına iyi geliyor bebeğin tutunmasina yardımcı oluyor tüp Bebek merkezleri de öneriyor avokadoyu içine sarımsak yoğurt kornişon turşu birde Krem peynir koyuyorum 1 tatlı kaşığı o şekilde ezme gibi Yapıp tüketiyorum yada yumurta ile yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…