Çatlatma iğnesi

Yeni katildim araniza 8 kasimda vuruldum igneyi oncesinde klomen kullandim iki ay. Sadece 2 gün iliski oldu basla olmayacaz is gereği sizdeki belirtiler ne

Yeni katildim araniza 8 kasimda vuruldum igneyi oncesinde klomen kullandim iki ay. Sadece 2 gün iliski oldu basla olmayacaz is gereği sizdeki belirtiler ne
Canım ilk 1 hafta baya ağrıların olur sonra iğne etkisi geçmeye başlayınca ağrılarda azalıyor 12 günden itibaren test yapabilirsin

Canım ilk 1 hafta baya ağrıların olur sonra iğne etkisi geçmeye başlayınca ağrılarda azalıyor 12 günden itibaren test yapabilirsin
İlişki ne zaman oldu önemli olan yumurta catladigi Zaman olan ilişki canım catladigini hissettin mi

Yeni katildim araniza 8 kasimda vuruldum igneyi oncesinde klomen kullandim iki ay. Sadece 2 gün iliski oldu basla olmayacaz is gereği sizdeki belir
İlişki ne zaman oldu önemli olan yumurta catladigi Zaman olan ilişki canım catladigini hissettin mi
36 saat sonra iliski dedi doktor yani igneden 1 gun sonra ve diger gun sonra bunlari degerlendirdim. Ovulasyon testi yapıyorum degerlendirdigim o iki gunde cift çizgiydi

Yeni katildim araniza 8 kasimda vuruldum igneyi oncesinde klomen kullandim iki ay. Sadece 2 gün iliski oldu basla olmayacaz is gereği sizdeki belir

36 saat sonra iliski dedi doktor yani igneden 1 gun sonra ve diger gun sonra bunlari degerlendirdim. Ovulasyon testi yapıyorum degerlendirdigim o iki gunde cift çizgiydi
Canım inşallah senin ve hepimiz için hayırlısı olur ovulasyon testi pozitif çıkar iğnenin içinde betahcg olduğu için canım benim dün akşam siliklesmeye başladı ovulasyona testim iğneden beri her akşam takip ediyorum bende ovulasyonla beraber

Canım inşallah senin ve hepimiz için hayırlısı olur ovulasyon testi pozitif çıkar iğnenin içinde betahcg olduğu için canım benim dün akşam siliklesmeye başladı ovulasyona testim iğneden beri her akşam takip ediyorum bende ovulasyonla beraber
Aaa ozaman nasil bilecem çatladığını doktorumu aradim geliyim mi bakin dedim ama oda gerek yok zaten catlamak uzereydi igne ile zaten catlar o dedi. 2.1cm di benim yumurta yanlis degilsem 2 tane

Canım böyle bol akıntı koyu şeffaf akıntı oluyor iğneden sonra
Bak bunlar benim ovulasyon testim ben catladiklarini böyle anlıyorum siliklesme başladı çünkü sende âdetin 21 günü progesteron baktır o tahlilde de belli oluyor

Eklentiler

• IMG_20211109_211114.jpg
    IMG_20211109_211114.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 44
Bende de femaraya bağlı oldu yumurta gelişimi için östrojeni baskıladigi için kuruluk oluyormuş bana da doktorum bunu verdi
Ya normalde akintim olur yumurtlayinca ama kupkuru o yuzden anlamadim. Ovulasyon testi yaptim cift ama oda galiba igneden dolayi cift hayitlisi bakalim 1 gafta gecsin de bi. Ama igneden 1 gun sonra kasik agrisi sisme ve mide bulantim oldu buda catlamaya ornek olabilir mi

Ovulasyon testim siliklesmeye başladı demek ki iki yumurtamda çatlamış iğne etkisi de geçmeye başlamış bakalım artık
Ya ozaman bende bosuna yapmiyayim ovulasyonu. Bende de cift çıkıyor. Zaten testim 2 tanr kaldi alacaktim ama almiyayim
Aslinda ovulasyon testini yapmak yerinr 15 tane falan test alip inyrrnetten toplu alinca uyguna geliyor. Hergun yapmak daha dogru olmaz mi. Test siliklesecek mi yokda heo ayni mi kalacak anlariz

X