Çatlatma iğnesi

Haklisin. Geçen ay iki kere vurulmuşdum. Çatlamadiği için o zaman 13cu gune kadar silik kalmişdi ama resme bile duşmezdi. Bilmiyorum. Bel ağrilarim var. Aşiri uykuluyum. Gozlerimden uyku gitmiyor bir turlu. Dayanicakdim 14cu gune kadar ama yine de gun gun takip etmek istedim. Hakkimizda hayirlisi InsaAllah. 5 aylik kaybjm var. Işte onlardan sonra acayip annelik duygularim kabardi. Allah hepimize sağsağlim kucagimiza alacagimiz yavrular nasib etsin
Canım benim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kaybın için çok üzüldüm inşallah hayırlısı ile tekrar tatmayi nasip etsin inşallah

Canım başka çocuğun var mı ilk denemen mi çoğumuz da bu belirtiler oldu ama genelde 5-6 günden sonra azalıyor sonra adete yakın tekrar başlıyor yada gebelik oluşunca belirtiler oluyor genelde tedavinin 2-3 ayından sonra gebe kalanlar çok oluyor
Kizlar sabahtan beri kasiniyorum duramiyorum napacam

Evet haklisin. Erken davrandim. Boyle de boşuna umut ediyor insan 😕
Boşuna diil canım benim, bunu yaşayan herkes aynı aslında, en iyi bizler anlarız birbirimizi. Bakma sen ben de hergün test mi yapsam diyorum ama sonra dr un dediiğibi yapmak en doğrusu diye ikna ediyorum kendimi. Onun için dedim biraz daha bekle diye 🤍

selamün aleyküm kızlar bişey sorcm ama ...ben bu ay 3. kez femara kullandım..çarşamba günü yani adetimin 13.günü yumurtlama takibine gittim 2 tane yumurta 12mm olmuş. doktor pazar ovitralle yaptir dedi .daha önce küçük yumurtaya tekrar çağırıyordu büyümüş mu diye acaba daha önce böyle takibe gitmeden ovitralle vurulan var mi

selamün aleyküm kızlar bişey sorcm ama ...ben bu ay 3. kez femara kullandım..çarşamba günü yani adetimin 13.günü yumurtlama takibine gittim 2 tane yumurta 12mm olmuş. doktor pazar ovitralle yaptir dedi .daha önce küçük yumurtaya tekrar çağırıyordu büyümüş mu diye acaba daha önce böyle takibe gitmeden ovitralle vurulan var mi
Canım hergun 2mm büyüdüğü için daha fazla büyüyüp kist olmadan pazar günü yap demiştir pazar günü 18 mm olur pazartesi catlarsa 20mm filan olur pazar öğlen iğneni yap pazar sabahı da muhakkak değerlendir canım

Canım hergun 2mm büyüdüğü için daha fazla büyüyüp kist olmadan pazar günü yap demiştir pazar günü 18 mm olur pazartesi catlarsa 20mm filan olur pazar öğlen iğneni yap pazar sabahı da muhakkak değerlendir canım
inşallah büyür ultrasondan bakıp anlaşılıyor mu acaba büyüyüp buyumycegi..daha önce büyümediginde tekrar gel dediğinde yine büyümemiş oluyordu..kafam karıştı.ama yinede yapcm iğneyi bakalim hayırlısı

inşallah büyür ultrasondan bakıp anlaşılıyor mu acaba büyüyüp buyumycegi..daha önce büyümediginde tekrar gel dediğinde yine büyümemiş oluyordu..kafam karıştı.ama yinede yapcm iğneyi bakalim hayırlısı
Evet canım doktor hesaplıyor ona göre demiştir doktorun özelde çalışıyorsa çok ağrım var deyip cumartesi günü tekrar git muayene ol en azından içinde kuşku kalmaz canım

Ya kızlar sizde de bulantı birde alt tarafa vuran ağrılarım var niye böyle oldu
Merhaba kızlar bende aranıza yeni katılıyorum 31 Ekim de çatlatma iğnem oldu ilk defa bı ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum 3 yumurtam oluşmuştu ilk günlerde kasıklarda batmalar çok oldu şimdi ise inanılmaz akıntım adet olacakmışım gibi ağrılarım var dün idrar testi yaptırdım negatif pazartesi adet olmam gerekiyor kan testi yaptırmaya çekiniyorum hayal kırıklığı yaşamayım diye 🙄

Benimde aynı şekilde oldu canım 3 yumurtam oluşmuştu 17 12 13 bana da direkt iğneyi verdi

Canım sen test yaptırdın mı belirtilerimiz aynı benimde alttan çok fena sancım oluyor
Canım aramızda bir gün var iğne gününü sayma senin 11 günün benimde 10 günüm demek ki senin kide negatife dönmüş benimde dün akşam yaptım ovulasyon ile de takip ediyorum tamamen negatifti pazar günü tekrar test yapicam bakalım inşallah bu sefer pozitifi görürüz ikimizde mavi olan gebelik hatta bugün eve gelip tekrar baktım sonradan silik filan olmuş mu diye bembeyaz kuruma çizgisi olmuştu

Eklentiler

• IMG_20211110_194106.jpg
    IMG_20211110_194106.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20211110_193949.jpg
    IMG_20211110_193949.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 44
X